Історія

Вже більше 20-ти років група компаній "Прометей" працює на зерновому ринку України. Ми закуповуємо, приймаємо на зберігання, надаємо послуги допрацювання і логістики зернових культур і соняшнику.

Таким чином, приєднання зернового комплексу збільшило загальну потужність одночасного зберігання Групи до показника майже 1,7 млн. тонн. Разом з тим, з покупкою об'єкта компанія розширила сферу своєї присутності в 10-ому за рахунком регіоні.

«Золочівський елеватор», потужністю 30 тис. т., атестований під зернові і олійні культури.

Високі темпи приймання якісної сировини елеватор забезпечує завдяки високопотужній системі зерноочисних сепараторів продуктивністю до 200 т / год. По сушильному обладнанню - працює дві спарені зерносушарки потужністю до 800 тонн / добу та можливістю одночасно сушити дві культури.

Комплекс, який увійшов до складу групи, потужністю одночасного зберігання 50 тис т, складається з 15 складів підлогового типу і має можливість роздільного зберігання до 8 видів культур. - «Наявність елеватора в безпосередній близькості до великих портів України і можливість накопичення товару з подальшою оперативною відвантаженням товару на них, при« традиційних »проблемах УЗ і більшості автомагістралей - серйозне конкурентну перевагу», - пояснив керівник відділу аналітики і моніторингу Григорій Гудима.

Вже заведено, що «Прометей» стає «родоначальником трендів». І якщо раніше це стосувалося безпосередньо тієї індустрії, в якій сконцентровані бізнес-процеси «Прометея», то наразі мова йде про потужний стимул, який задав власник групи Рафаель Гороян всім великим підприємцям Миколаєва. Йдеться про будівлю нового головного офісу компанії, що розташувалася за адресою Потьомкінська, 114.

З придбанням комплексу кількість елеваторів збільшилася до 28, а загальна потужність зберігання мережі «Прометей» склала 1 млн 663 тис тон.

Елеватор, розташований в м Благовіщенське являє собою комплекс з 17 сховищ підлогового типу. Є можливість одночасного зберігання до 8 видів культур.

Елеватор оснащений 3 підйомниками, автомобільними вагами 60 і 80 т, 3 спеціалізованими точками з потужністю ліній автоприйома і відвантаження 1200 т / добу. Якісний і швидкий відбір проб з автотранспорту здійснюється за допомогою автоматичного пробовідбірника.

Таким чином зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився в два рази і досяг позначки - 20 тис га.

Для групи співпраця з українським банком, одним з лідерів в роботі з корпоративними клієнтами, стане черговим успішним кроком у розвитку, на шляху до вертикальної інтеграції, а також дозволить продовжити розширення елеваторної мережі і стати на крок ближче до реалізації амбіцій - стати №1 за потужностями зберігання.

Станом на 1 січня 2021 року мережа «Прометей» начитує 27 комплексів в 9 регіонах України. Наростити потужності вдалося в основному завдяки покупці 4 елеваторних комплексів в Сумській, Одеській та Кіровоградській областях.

Термін фінансування - 5 років.

Кошти під гарантії Федерального Уряду Швейцарії отримані в банку Credit Suisse Group AG.

З огляду на багаторічний досвід роботи і стійкі позиції групи на світових ринках, банк надав компанії підтримку в умовах нестабільної економічної ситуації в світі. Позика допоможе забезпечити достатню ліквідність бізнесу компанії.