Новини компанії

«Я вибираю спорт» - співробітники групи компаній «Прометей» подолали дистанцію четвертьмарафона

11.07.2020

Доброю традицією і частиною корпоративної культури групи «Прометей» стають заходи, спрямовані на підтримку здоров'я співробітників. Команда компанії підкорила дистанцію 10 км в Коблево (Миколаївська область).

Участь в чвертьмарафоні «Я вибираю спорт» співробітники прийняли, недивлячись на посаду й вік, адже спорт в «Прометей» цінується, поважається та є невід'ємною частиною життя.

Проведенню забігів завжди передує тривала підготовка спортсменів. А кращими результатами ранкових тренувальних пробіжок співробітники діляться в робочих групах. Почав цю традицію керівник компанії Рафаель Гороян.

За підсумками забігу визначили три найкращі спортсмени, а так само виділили переможців в окремих вікових групах: 25-35, 36-45 і 45+. Призери нагороджені пам'ятними кубками та цінними подарунками.

- «Спорт для мене не захоплення, не хобі, а спосіб життя. Люблю бігати, біг в моєму житті присутня завжди, адже це дуже корисно не тільки для тілесного, а й для духовного здоров'я! Перемога далася нелегко, багато учасників - сильні суперники. Хочу висловити подяку Рафаелю Ваагновічу за те, що він надихає нас на заняття спортом, адже такі заходи позитивно впливають на атмосферу в компанії », - ділиться емоціями чемпіон забігу Євген Ясногородський.

Читайте також

Компанія «Прометей» активно реалізує мінеральні добрива: за сезон продали більше 30 тис. тонн

​У компанії «Прометей» триває програма з реалізації мінеральних добрив...

11.12.2018
Вітання Рафаеля Горояна з Міжнародним жіночим днем

Від щирого серця вітаю Вас з першим весняним святом - з Міжнародним жі...

08.03.2018
Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію елеватора «Чотирбоки» понад 20 млн гривень

​Компаній «Прометей» проводить модернізацію елеватора в с. Чотирбоки....

17.03.2018