Новини компанії

«Я вибираю спорт» - співробітники групи компаній «Прометей» подолали дистанцію четвертьмарафона

11.07.2020

Доброю традицією і частиною корпоративної культури групи «Прометей» стають заходи, спрямовані на підтримку здоров'я співробітників. Команда компанії підкорила дистанцію 10 км в Коблево (Миколаївська область).

Участь в чвертьмарафоні «Я вибираю спорт» співробітники прийняли, недивлячись на посаду й вік, адже спорт в «Прометей» цінується, поважається та є невід'ємною частиною життя.

Проведенню забігів завжди передує тривала підготовка спортсменів. А кращими результатами ранкових тренувальних пробіжок співробітники діляться в робочих групах. Почав цю традицію керівник компанії Рафаель Гороян.

За підсумками забігу визначили три найкращі спортсмени, а так само виділили переможців в окремих вікових групах: 25-35, 36-45 і 45+. Призери нагороджені пам'ятними кубками та цінними подарунками.

- «Спорт для мене не захоплення, не хобі, а спосіб життя. Люблю бігати, біг в моєму житті присутня завжди, адже це дуже корисно не тільки для тілесного, а й для духовного здоров'я! Перемога далася нелегко, багато учасників - сильні суперники. Хочу висловити подяку Рафаелю Ваагновічу за те, що він надихає нас на заняття спортом, адже такі заходи позитивно впливають на атмосферу в компанії », - ділиться емоціями чемпіон забігу Євген Ясногородський.

Читайте також

Оновлення внутрішнього автопарку одна з щорічних програм компанії «Прометей»

Група компаній «Прометей» постійно впроваджує сучасні рішення в діяльн...

28.08.2020
Елеватори Прометея збільшили прийомку зерна в 4 рази

​За перший квартал 2015/2016 МР (з липня по вересень) елеватори групи...

06.10.2015
Рафаель Гороян відзвітував перед співробітниками компанії "Прометей" і підбив підсумки діяльності 2020-2021 маркетингового року

Щорічно Група компаній «Прометей» проводить нараду за участю Топ-менед...

02.06.2021