Новини компанії

Агромаркет на елеваторах ГК Прометей: Економія до 200 грн на 1 т добрив

14.11.2019

З 2018 року на елеваторах групи компаній «Прометей» фермери мають можливість скористатися послугами «Агромаркет» з метою покупки або обміну мінеральних добрив на урожай. Про переваги і нюансах співпраці фахівці компанії розповіли команді Elevatorist.com

Агромаркет на элеваторах ГК Прометей: Экономия до 200 грн на 1 т удобрений

Агромаркет на елеваторах ГК Прометей: Економія до 200 грн на 1 т добрив
Джерело фото: elevatorist.com

Уже рік на базі елеваторів ГК «Прометей» працює «Агромаркет», де фермер може не тільки купити, але і обміняти зернові та олійні культури на мінеральні добрива. За час роботи «Агромаркет» показав, що така співпраця вигідна обом сторонам – і фермерам, і елеваторам.

Поміняти зерно на добриво

Обмін зерна на добрива здійснюється на всіх 23 елеваторах ГК «Прометей». Як правило, обмін відбувається по факту: аграрій привозить на елеватор зерно і забирає певну кількість добрив. Це вигідно як невеликим фермерам, так і власникам великих господарств. Якщо ж мова йде про великої партії добрив, наприклад, більш вагонної норми, то кількість і терміни доставки обговорюються заздалегідь.

За умовами бартеру при обміні зернових і олійних культур працюють певні знижки. З «Агромаркетом» фермери економлять двічі: по-перше, купують добрива зі знижкою, по-друге – знижуються витрати на логістику.

«Виходить, що обміняти зерно на добрива у нас – мінімум на 200 грн дешевше, ніж просто купити. Фермер розуміє, що з нами він економить. І на логістиці економить, і по бартерним угодам отримує знижки », – розповідає провідний менеджер з продажу мінеральних добрив ГК« Прометей »Денис Коломієць.

Умови співпраці між елеватором і аграрієм залежать не тільки від ринкових цін на зернові культури та добрива.

«По-перше, наше завдання полягає в тому, щоб за ціною бути чітко на ринку або трохи дешевше. По-друге, у нас існує індивідуальний підхід до кожного фермера. Для наших постійних клієнтів ціна завжди буде нижче, ніж по ринку» – пояснює керівник сектору аналітики і моніторингу ГК« Прометей »Григорій Гудима.

Як розповів аналітик Григорій Гудима, на кожному елеваторі в складі ГК «Прометей» зацікавлені в тому, щоб надавати клієнту широкий асортимент якісних послуг. Елеватори пропонують практично весь спектр добрив азотної і азотно-фосфорної груп.

Удобрения
Добрива

«Оскільки у нас прямі відносини з виробником, то ми гарантуємо якість добрив, які поставляємо. Те, що фермер купить на ринку у посередника (фірми-одноденки), може бути поганої якості, товар можуть не завезти вчасно або ж не поставити зовсім. Ми всі важливі чинники зводимо в одній точці на елеваторі – необхідний товар є в наявності, за вигідною ціною і хорошої якості. А ще ми економимо фермерам найдорожчий ресурс, – час. Завдяки такій схемі фермеру не треба втрачати час на пошуки необхідного йому товару», – акцентує увагу на перевагах проекту Григорій Гудима.

Інформація за умовами обміну по кожному елеватору постійно оновлюється. В рамках «Агромаркету» фермерам приходить смс-розсилка від елеватора в своєму регіоні. Як розповів Денис Коломієць, за кожним елеватором закріплений менеджер, який має базу фермерів і повідомляє про оновлення цін. Також існують телеграм-канали та інші відкриті джерела інформації щодо умов обміну «Агромаркету».

Більш детальну інформацію по кожному елеватору читайте тут: Обмін зерна на добрива на елеваторах ГК Прометей

Беручи участь в обміні, аграрій може замовити доставку добрив залізничним транспортом, так як у ГК «Прометей» є можливість поставляти вантажі на будь-яку з/д станцію України.

«Ми можемо поставити вагон добрив на станцію клієнта в будь-який регіон країни. Доставити вагон, згідно із замовленням фермера, звільнивши його від необхідності самому займатися оплатою послуг цього вагону – очищенням, раскредитуванням і т.д. Клієнти залишаються задоволені: приїхав на станцію, отримав вантаж », – розповідає Денис Коломієць.

Відновити довіру до елеватора

Для самих елеваторів «Агромаркет» – це додатковий інструмент для залучення виробників агропродукції. Як вважає фахівець з аналітики та моніторингу Григорій Гудима, так історично склалося, що для сільгоспвиробника зберігання на сторонніх складах викликає певні, часто необґрунтовані, побоювання.

Элеватор ГК "Прометей" в пгт. Николаевка
Елеватор ГК “Прометей” в смт. Миколаївка
«Наше завдання щодня підтверджувати довіру до елеваторів. Чомусь більшість людей сприймає елеватор, як точку продажу або покупки. На мою думку, в першу чергу елеватор – це точка надання комплексу якісних послуг », – зазначив аналітик Григорій Гудима.

За рік роботи «Агромаркету» бартерні угоди зайняли більше половини продажів добрив на елеваторах – 60%. За словами Дениса Коломійця, коли програма тільки починалася, кількість угод було близько 10%.

«І елеватор почав заробляти більше, і фермер розуміє свою вигоду: купив міндобрива за хорошою ціною, можна зберігати тут же і забрати, коли потрібно», – говорить Денис Коломієць.

ОЛЕНА ГАЙДУК, ELEVATORIST.COM

Читайте також

Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав дітей-інвалідів з Днем Святого Миколая

​19 грудня відзначається одне з найщиріших і душевних свят – День Свят...

19.12.2017
Рафаель Гороян: Аграрію вигідніше завозити зерно на елеватор, ніж в порт

​Встановлення на 212 кілометрі траси «Ульянівка-Миколаїв» автомобільни...

10.09.2015
Різкі коливання курсу збанкрутять аграріїв - Р.Гороян

У зв'язку з дорученням глави держави про зниження курсу долара, вчора...

15.01.2015