Новини компанії

Як обрати надійний елеватор для свого зерна? Про це розповіли на конференції «Логістика і склад 2019»

07.05.2019

У Київському Гольф Центрі відбулася ІV аграрна Конференція «Логістика і склад 2019». Організатори заходу – Група компаній ПроАгро запросили компанію «Прометей» як експерта з більш ніж 20-річним досвідом успішної роботи на зерновому ринку України, поділитися знаннями в сфері елеваторного зберігання. Адже компанії, що спеціалізується на закупівлі, зберіганні, послугах доопрацювання і логістики зернових і олійних культур є що розповісти про можливості сучасних елеваторів, яких, на сьогоднішній день в арсеналі ГК «Прометей» налічується вже 20.

Дмитро Максименко, директор Новополтавського елеватора ГК «Прометей», розкрив тему «Як вибрати надійний елеватор для свого зерна». У своєму виступі спікер зазначив, що роль елеваторів, неможливо переоцінити. Адже виростити та зібрати урожай зернових – це тільки півсправи. Важливо зерно обробити, зберегти і перетворити в якісний товар, який потім розійдеться на зернових ринках світу.

– «Важливим критерієм, за яким виробник вибирає, на який елеватор везти зерно є довіра до елеватору. Компанія «Прометей» за роки роботи завоювала цю довіру. У фермерів є розуміння, що товар буде в надійних руках, в цілості й незмінній якості протягом усього терміну зберігання », – сказав Дмитро Вячеславович.

На заході учасники також обговорювали нові можливості і ризики зберігання, експедирування та перевезення, розбиралися в питаннях майбутніх перспектив і змін, які Україна відчуває на шляху євроінтеграції.

Читайте також

Представники компанії «Прометей» взяли участь в міжнародній конференції Black Sea Grain 2018

​18-19 квітня в м Києві відбулася XV Ювілейна Міжнародна конференція «...

23.04.2018
Експортери залишилися за бортом, або Що відбувається на ринку трейдинга?

Рафаель Гороян: Буде знищений трейдер — буде знищений і український аг...

13.05.2022
Чому затримки відшкодування ПДВ експортерам можуть знищити виробника? Розмова ФОКУС із власником групи компаній "Прометей" Рафаелем Горояном

Аграрний сектор переживає зараз не найкращі часи. Про те, як працює в...

09.03.2023