Новини компанії

Як обрати надійний елеватор для свого зерна розповіли на конференції «Логістика і склад 2019»

07.05.2019

У Київському Гольф Центрі відбулася ІV аграрна Конференція «Логістика і склад 2019». Організатори заходу – Група компаній ПроАгро запросили компанію «Прометей» як експерта з більш ніж 20-річним досвідом успішної роботи на зерновому ринку України, поділитися знаннями в сфері елеваторного зберігання. Адже компанії, що спеціалізується на закупівлі, зберіганні, послугах доопрацювання і логістики зернових і олійних культур є що розповісти про можливості сучасних елеваторів, яких, на сьогоднішній день в арсеналі ГК «Прометей» налічується вже 20.

Дмитро Максименко, директор Новополтавського елеватора ГК «Прометей», розкрив тему «Як вибрати надійний елеватор для свого зерна». У своєму виступі спікер зазначив, що роль елеваторів, неможливо переоцінити. Адже виростити та зібрати урожай зернових – це тільки півсправи. Важливо зерно обробити, зберегти і перетворити в якісний товар, який потім розійдеться на зернових ринках світу.

– «Важливим критерієм, за яким виробник вибирає, на який елеватор везти зерно є довіра до елеватору. Компанія «Прометей» за роки роботи завоювала цю довіру. У фермерів є розуміння, що товар буде в надійних руках, в цілості й незмінній якості протягом усього терміну зберігання », – сказав Дмитро Вячеславович.

На заході учасники також обговорювали нові можливості і ризики зберігання, експедирування та перевезення, розбиралися в питаннях майбутніх перспектив і змін, які Україна відчуває на шляху євроінтеграції.