Новини компанії

ТАСКОМБАНК профінансував компанію «Прометей» на $10 млн

22.04.2021

АТ «ТАСКОМБАНК» відкрив кредитну лінію ТОВ «Компанії Прометей», що входить до складу групи компаній «Прометей» в розмірі $10 млн на поповнення оборотних коштів і інвестування в збільшення потужностей одночасного зберігання. Термін погашення - 5 років, ставка по кредиту - 6% річних.

Для групи співпраця з українським банком, одним з лідерів в роботі з корпоративними клієнтами, стане черговим успішним кроком у розвитку, на шляху до вертикальної інтеграції, а також дозволить продовжити розширення елеваторної мережі і стати на крок ближче до реалізації амбіцій - стати №1 за потужностями зберігання.

Чому швидко зростаюча група агропромислових компаній «Прометей» вибрала фінустанову з чисто українським корінням в якості партнера? Тому, що ТАСКОМБАНК розуміє середу роботи українського бізнесу і застосовує розумні підходи у визначенні вартості кредитного ресурсу і узгодження оптимального для позичальника графіка обслуговування боргу.

- «Приємно здивовані, що український банк досяг високого рівня в роботі з бізнесом, забезпечивши умови кредитування та обслуговування, що можуть конкурувати з європейськими банками. Сьогодні, 6% річних, це вигідна кредитна ставка для бізнесу», - резюмував Сергій Денищич, фінансовий директор ГК «Прометей».

Нагадаємо, що компанія «Прометей» багато років працює і кредитується в швейцарських банках, але підписання договору з АТ «ТАСКОМБАНК» дозволила по-новому поглянути на українські банки.

- «За нашими підрахунками, відсутність додаткових витрат на оформлення, страховку та інші платежі дає розуміння, що українські гроші обійдуться в таку ж суму, як і європейські, а, можливо, і дешевше», - зазначає Денищич.

У компанії «Прометей» впевнені, що кредитний договір з банком - стане початком шляху довгострокового партнерства для досягнення стабільного фінансового успіху і зростання добробуту.

Довідка: Група компаній «Прометей» чверть століття стабільно працює і розвиває аграрний сектор України. Потужна синергія: трейд і закупівля, правильно вибудувана логістика, розвинена елеваторна мережа, виробництво, дистрибуція мінеральних добрив, ЗЗР та насіння дає можливість компанії стабільно розвиватися і генерувати прибуток.

Аудиторами KPMG Limited Chartered Accontants (Кіпр) підтверджені фінансові показники групи за 2019 рік - оборот - $222 млн, EBITDA - $30,5 млн. Грунтуючись на даних управлінського обліку групи за 2020 рік аналітики компанії прогнозують оборот близько $300 млн, EBITDA - $37 млн. В даний час KPMG завершує аудит фінансової звітності за 2020 рік і незабаром група отримає підтвердження показників управлінської звітності.

Станом на початок 2021 року «Прометей» займає п'яте місце в Україні за обсягом одноразового зберігання. Зараз в арсеналі активів групи 28 елеваторних комплексів в дев'яти областях України, потужністю зберігання 1,663 млн тонн і земельний банк 20 тис га в Миколаївській області.

«Прометей» - торгова компанія, найактивніші ринки збуту - Туреччина, Ізраїль, Саудівська Аравія, Єгипет, ряд держав в Азії. Щорічно компанія розширює і географію країн, і перелік партнерів в різних регіонах світу.

Читайте також

«Я вибираю спорт» - співробітники групи компаній «Прометей» подолали дистанцію четвертьмарафона

Доброю традицією і частиною корпоративної культури групи «Прометей» ст...

11.07.2020
Компанія «Прометей» активно експортує зернові на умовах FOB

​Протягом жовтня-листопада 2017 р з морських портів Південного регіону...

04.12.2017
Рафаель Гороян розкрив секрети успіху «Прометея»

​Як говорить глава компанії «Прометей» Рафаель Гороян, в житті кожен п...

17.05.2019