Новини компанії

Аудитори KPMG підтвердили фінансові показники ГК «Прометей»

03.11.2020

Група компаній «Прометей» успішно завершила аудит консолідованої фінансової звітності і отримала висновок KPMG Limited Chartered Accontants (Кіпр). Аудиторами подверждено фінансові показники Групи за 2019 рік: оборот - $ 222 млн., EBITDA - $ 30,5 млн, загальні активи - понад $ 200 млн, капітал - $ 72 млн.

Успішне проходження міжнародного аудиту стало наслідком послідовних зусиль фахівців Групи по формуванню прозорої, привабливою для інвесторів і кредиторів бізнес-історії.


- «Повністю задоволені отриманими цифрами. Блискучий результат для нашої компанії ще раз доводить наш високий рівень професіоналізму. «Прометей» унікальна компанія з потужною синергией: власна методологія торгівлі зерна, яка не практикується ні в однієї компанії, Агромаркет на базі розгалуженої елеваторної мережі по Україні, виробництво, логістика і сильний трейд», - резюмує власник компанії Рафаель Гороян.


У планах компанії подальше реінвестування прибутку в поглинання і розвиток елеваторної мережі по Україні. За словами власника компанії, «Прометей» - можливо, єдина українська компанія, яка зробила елеваторний бізнес прибутковим

.

- «Компанія і далі буде дивувати своїми високими результатами. Ми маємо бажання наростити EBITDA до $ 45 млн на наступний рік, а в найближчому майбутньому є амбіції досягти EBITDA $ 50-55 млн », - ділиться планами бізнесмен.

Для досягнення цілей, компанія рухається в ногу з часом і новими технологіями. Уже два роки «Прометей» успішно перетворює елеватори в справжню сферу комплексних послуг для фермерів. Сьогодні завдяки Агромаркет, яка діє на всій елеваторної мережі, фермер має можливість не тільки продати зернові та олійні культури по лідируючим цінами, але вигідно придбати мінеральні добрива, ЗЗР та насіння від провідних світових виробників. Тобто на елеваторі сформований максимально повний спектр послуг для аграріїв і збудовані партнерські відносини. Все з однією метою - привернути всі можливості отримання елеватором додаткового доходу.


Читайте також

Рафаель Гороян розкрив секрети успіху «Прометея»

​Як говорить глава компанії «Прометей» Рафаель Гороян, в житті кожен п...

17.05.2019
Рафаель Гороян 30-й в Рейтингу найбільших аграріїв - 2015 по версії журналу Landlord

​Засновник групи «Прометей» Рафаель Гороян займає 30-у позицію у Рейти...

26.11.2015
«Прометей» придбав 5 елеваторів в Запорізькій області

​Сім’я зерносховищ групи компаній «Прометей» поповнилася 5 елеваторами...

06.03.2017