Новини компанії

Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав дітей-інвалідів з Днем Святого Миколая

19.12.2017

19 грудня відзначається одне з найщиріших і душевних свят – День Святого Миколая. В цей день для дітей з обмеженими можливостями пройшов святковий концерт, який відбувся за підтримки Організації інвалідів Центрального району м.Миколаєва та Благодійного фонду Рафаеля Горояна.

В гості до маленьких глядачів прийшов Микола Чудотворець, який привітав діточок з цим світлим днем і побажав їм здоров’я, веселих посмішок і здійснення всіх заповітних бажань.

Концерт пройшов в теплій та дружній атмосфері, всі присутні отримали незабутні позитивні емоції. Протягом свята хлопці співали пісні, грали в ігри, розповідали вірші про зиму, новорічних святах і чудеса. В кінці заходу всі діти отримали солодкі подарунки.

«Напередодні новорічних свят діти особливо чекають дива. Подарувати їм це незабутнє відчуття радості і захоплення дуже важливо. Я вдячний співробітникам Благодійного фонду Рафаеля Горояна за надану матеріальну допомогу, підтримку і увагу в проведенні заходу, за те, що вони поділилися теплом своєї душі з дітьми, і подарували їм вогник добра і віри в казку », – зазначив голова Організації інвалідів Центрального району м . Миколаєва Сергій Політаєв.

Читайте також

Новорічний корпоратив 2019 (фільм)

30.01.2019
«Прометей» допоміг відремонтувати дах дитячого садка в селищі Казанка

​Група «Прометей» вже багато років дотримується політики активної соці...

26.04.2016
Зерноторгівельна компанія «Прометей» придбала вісімнадцятий елеватор

​На початку вересня компанія «Прометей» купила елеватор в с. Хацьки, Ч...

11.09.2017