Новини компанії

Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав першокласників з Днем знань

03.09.2021

За доброю багаторічною традицією, представники компанії «Прометей» вручили від благодійного фонду Рафаеля Горояна «набори учнів» всім першокласникам населених пунктів, де розташовані виробничі потужності групи.

Зокрема, подарунки для учнів до дня знань з усім необхідним для навчання канцелярським приладдям були презентовані першокласникам шкіл таких сіл як Піски, Суха Балка, Новоселівка, Привільне, Добра Криниця, Мар'ївка, Любомирівка, Новокиївка та смт. Врадіївка.

- «Компанія не змінює принципам своєї роботи як в бізнес-середовищі, так і в соціальній площині. Розвиток Групи «Прометей» тягне за собою все більш серйозний підхід до соціальних програм. Масштабування бізнесу призводить до збільшення робочих місць, таким чином компанія вже інвестує в регіон. Розширення та модернізація потужностей, також тягне за собою активізацію бізнес-процесів. У той же час, сталий розвиток підприємства дозволяє йому реалізовувати соціальні програми для жителів регіонів присутності на новому якісному рівні», - підкреслили представники компанії «Прометей».

Читайте також

Збій в ГФС: «достукатися» до податкової «Прометею» допомогла преса

Миколаївська група компаній «Прометей», зіткнувшись з систематичними п...

26.06.2015
Елеваторну мережу ГК «Прометей» поповнить першокласний «розумний» об’єкт

​За словами голови правління ГК «Прометей» Рафаеля Горояна, залучення...

14.07.2019
Агромаркети групи компаній «Прометей» збільшили продажі ЗЗР та посівного матеріалу на 200%

Більше двох років тому група «Прометей» вивела на ринок інноваційний б...

28.05.2021