Новини компанії

Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав першокласників з Днем знань

03.09.2021

За доброю багаторічною традицією, представники компанії «Прометей» вручили від благодійного фонду Рафаеля Горояна «набори учнів» всім першокласникам населених пунктів, де розташовані виробничі потужності групи.

Зокрема, подарунки для учнів до дня знань з усім необхідним для навчання канцелярським приладдям були презентовані першокласникам шкіл таких сіл як Піски, Суха Балка, Новоселівка, Привільне, Добра Криниця, Мар'ївка, Любомирівка, Новокиївка та смт. Врадіївка.

- «Компанія не змінює принципам своєї роботи як в бізнес-середовищі, так і в соціальній площині. Розвиток Групи «Прометей» тягне за собою все більш серйозний підхід до соціальних програм. Масштабування бізнесу призводить до збільшення робочих місць, таким чином компанія вже інвестує в регіон. Розширення та модернізація потужностей, також тягне за собою активізацію бізнес-процесів. У той же час, сталий розвиток підприємства дозволяє йому реалізовувати соціальні програми для жителів регіонів присутності на новому якісному рівні», - підкреслили представники компанії «Прометей».

Читайте також

Понад 280 пенсіонерів отримали матеріальну допомогу від благодійного фонду Рафаеля Горояна

​Сьогодні, 25 січня, в благодійному фонді Рафаеля Горояна традиційний...

25.01.2016
Компанія «Прометей» активно експортує зернові на умовах FOB

​Протягом жовтня-листопада 2017 р з морських портів Південного регіону...

04.12.2017
Весняна посівна виробничої компанії «Прометей» виходить на фінішну пряму

Виробнича компанія «Прометей» продовжує весняну посівну. Загальна пло...

12.05.2021