Новини компанії

Благодійний фонд Рафаеля Горояна святкує 10 років успішної роботи!

09.06.2017

Щомісяця протягом 10 років Благодійний фонд Рафаеля Горояна - керівника групи компаній «Прометей» підтримує людей похилого віку та людей з обмеженими можливостями Миколаївській області.


На честь ювілею роботи, в червні співробітники Фонду готуються прийняти рекордну кількість - більше 500 пенсіонерів, які звернулися за матеріальною допомогою. Основним принципом роботи Фонду як і раніше залишається допомога «з рук в руки». Попередній запис на отримання матеріальної допомоги проводиться регулярно в перший робочий день місяця по телефону (0512) 58-06-05.

Також Фонд надає адресну допомогу ветеранам, учасникам АТО, дітям, які потребують лікування важких захворювань. Бере активну участь в програмах розвитку, соціальних проектах - будівництві церков, дитячих садків, лікарень, поліпшення інфраструктури регіону.

Серед останніх прикладів, Фонд надав фінансову допомогу ветерану АТО Івану Семенюку на лікування важкого захворювання, лімфоми Ходжкіна. Зараз він пройшов курси хіміотерапії в Миколаївській обласній лікарні. На даний момент боєць знаходиться вдома з родиною.

Фонд Рафаеля Горояна підключився до порятунку миколаївської школярки Карини Драгомирової. Після менінгіту дівчинку паралізувало, діагноз їй досі не поставили. На даний момент Карині вже провели першу операцію в Берліні. Весь колектив Фонду вірить в швидке одужання дівчинки.

Читайте також

Представники ГК «Прометей» взяли участь у ІІ Аграрному Форумі Елеватор-2020

​24 січня в київському міжнародному виставковому центрі «Український д...

10.02.2020
Компанія «Прометей» підтримує сімейні фермерські господарства

​Дрібні виробники сільськогосподарської продукції – основа економічног...

04.09.2017
Працюємо з вогнем в очах. Принципи корпоративного успіху Прометея

AgroRobota.com.ua вирішила познайомитися з нами ближче і дізнатися, як...

16.06.2020