Новини компанії

Це важка втрата для багатьох із нас, - Рафаель Гороян висловив співчуття у зв'язку із загибеллю Олексія Вадатурського та його дружини

01.08.2022

Власник Групи Компаній «Прометей» Рафаель Гороян висловив свої співчуття у зв'язку з трагічною загибеллю Героя України, генерального директора компанії «Нібулон» Олексія Вадатурського:

«Загибель Олексія Опанасовича – горе для мешканців нашого рідного міста та області, це важка втрата для багатьох із нас. Ця легендарна людина, безперечно, є символом свого часу. З ним пов'язана не лише велика історія становлення аграрного бізнесу, а й моя. Мені випала велика честь знати та працювати з Олексієм Опанасовичем.

Олексій Вадатурський – це фундатор українського агробізнесу. Він працював над справою свого життя не заради багатства, це було для людей!

Олексію Опанасовичу, Ви завжди будете в нашій пам'яті, будете прикладом для наслідування та гордістю нашого міста. Миколаїв багато хто знав за назвою «Нібулон». Завдяки Вам наше місто стало відомим на весь світ. Ви ніколи не залишите нашу пам'ять» .

Вічна пам'ять Героям!

Герої не вмирають…

Читайте також

Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав з Днем знань Казанківський професійний аграрний ліцей

вересня 2018 г. Благодійний Фонд Рафаеля Горояна за підтримки компані...

04.09.2018
Компанія «Прометей» збільшила обсяги відвантаження зернових

​З початку сезону 2017 компанія «Прометей» опрацювала понад 90 тис. То...

18.07.2017
Здай зерно - отримай ЗЗР, або Нові послуги елеватора

Як залучити клієнтів на елеватор? Запропонувати більш широкий спектр п...

13.10.2020