Новини компанії

Через схеми термінала «Транссервіс -2008» в порту Чорноморськ від послуг Групи компанії Прометей відмовився закордонний покупець

13.03.2023

РЕЛІЗ

На сьогодні склалася ситуація, коли через схеми термінала «Транссервіс -2008» в порту Чорноморськ від послуг Групи компанії Прометей відмовився закордонний покупець.

Судно стояло з 12 січня 2023 р. в очікуванні проходження комісії в Стамбулі. Збитки за його простій склали понад 1 млн. доларів. У зв'язку з непрозорістю по термінам постановки до причалу судно було канцельовано.

Таким чином компанія втратила контракт на постачання великої партії агропродукції, укладений з іноземним партнером. Це спричинило як прямі, так і непрямі збитки.

«Таке ставлення до іноземних покупців українського зерна, на жаль, не додає довіри ні до Зернового коридору, ні до нашої країни.

Статус продавця, який мають українські зернотрейдери на міжнародній арені і так не найкращий, а зі здійсненням афер припортовим терміналом просто обвалюється», - резюмує один з керівників ГК Прометей Сергій Ольховський.

Як раніше повідомлялося, Група компаній Прометей має всі підстави стверджувати, що "Транссервіс-2008" регулює чергу під завантаження суден в ручному режимі.

Читайте також

Цінова ситуація на ринку продовольчих зернових в новому сезоні буде стабільною

​Цінова ситуація на ринку продовольчих зернових в новому сезоні буде с...

18.08.2015
ГК «Прометей» залучила перший транш фінансування в міжнародному інвестиційному фонді. Загальний обсяг операції складе USD10 млн.

Група Компаній «Прометей», один з провідних зерноторгових гравців агра...

04.10.2021
«Прометей» збільшить потужності зберігання елеватора в Київській області

Група компаній «Прометей» планує інвестувати понад 10 млн грн протягом...

25.07.2015