Новини компанії

Цінова ситуація на ринку продовольчих зернових в новому сезоні буде стабільною

18.08.2015

Цінова ситуація на ринку продовольчих зернових в новому сезоні буде стабільною.


Про це керівник зерноторгівельної групи "Прометей" Рафаель Гороян розповів в інтерв'ю виданню «АПК-Інформ».

За його словами, в першу чергу, цьому сприятиме сегмент фуражних зернових, частка яких у валовому зборі буде суттєвою. А значить, споживачі фуражного зерна не будуть відчувати дефіциту пропозицій і «підігрівати» ціни на продовольчу групу.

«Але з огляду на нестабільну ситуацію на валютному ринку і через те, що керівництво фінансових структур саме« грає »курсом, прогнозувати ціни в гривні вкрай складно», - вважає Рафаель Гороян.

Щодо ріпаку, то ціни на дану олійну почали з високого старту, а до кінця липня знизилися, відзначає він.

«На сьогоднішній день виробники істотно завищують ціни, і експортери не можуть конкурувати з переробниками, поки немає на ринку перших партій насіння соняшнику», - говорить глава зерноторгівельної компанії.

Також він розповів, що в поточному році масове збирання соняшнику в південних і центральних областях розпочнеться з 20-25 серпня. Переробники переключаться на закупівлю соняшнику, і попит на ріпак буде тільки з боку експортерів.

«При цьому, за моїми прогнозами, ціна на нього до кінця поточного місяця ще трохи знизиться в зв'язку з сезонним збільшенням кількості пропозицій ріпаку», - додав Рафаель Гороян.

Щодо соняшнику, якщо в минулому році врожайність насіння на півдні країни була в межах 10-15 ц / га, то в середніх господарствах в поточному році вона досягне 20 ц / га. Тобто, урожай буде на 20% більше і високої цінової волатильності на ринку не очікується.

Читайте також

«Прометей» презентував інтернет-магазин для фермерів

Нещодавно компанія представила свій новий сайт - інтернет-магазин «Про...

11.08.2021
Водохресні купання “прометеївців” 2017!

​Для колективу групи «Прометей» водохресні купання – улюблена щорічна...

19.01.2017
Відпочинок з користю для бізнесу: «Прометеевци» відвідали Західну Україну

​15-19 червня відбулася ділова поїздка фахівців зерноторгівельної комп...

26.06.2017