Новини компанії

До подвигу – з пам’яттю, до віку – з повагою: «Прометей» привітав ветеранів з травневими святами

16.03.2016

Тісне спілкування з фермерами «Прометей» традиційно вважає запорукою успіху компанії. При цьому налагодження контактів та плідної співпраці є основним принципом бізнес-діяльності групи. У кожному селищі, де знаходиться елеватор, «Прометей» інвестує в соціальну інфраструктуру і активно бере участь в програмах розвитку і допомоги місцевим громадам.

Елеватор в смт. Гребінки Васильківського р-ну Київської області «Прометей» придбав у лютому 2014 року. Тим самим, разом з важливим виробничим об’єктом району прийняв на себе зобов’язання допомагати жителям селища.

Так і тепер, напередодні Дня Перемоги, директор філії «Прометей-Гребінки» Олександр Шутов відвідав учасників бойових дій, інвалідів війни, які проживають в смт. Гребінки. Від імені компанії ветерани отримали подарунки до пам’ятної дати. Але за словами «старійшин» селища, живе спілкування і увага до себе для них дорожче будь-яких подарунків.

Взаємовигідне партнерство в аграрній справі – важливий аспект успіху, а турбота про жителів і працівників села – це вагома інвестиція в майбутнє аграрної галузі. Від цих традицій «Прометей» не відступає від дня заснування.

Читайте також

«Прометей» отримав торгове фінансування від Rietumu Bank на суму $ 2 млн.

​Зерноторгівельна компанія «Прометей» і латвійський банк Rietumu підпи...

18.11.2015
Компания «Прометей» расширила рынки сбыта и экспортировала более 70 тыс. тонн зерновых

Компанія «Прометей» в березні 2018 р експортувала понад 70 тис. Тонн з...

03.04.2018
Компанія «Прометей» активно експортує зернові на умовах FOB

​Протягом жовтня-листопада 2017 р з морських портів Південного регіону...

04.12.2017