Новини компанії

До подвигу – з пам’яттю, до віку – з повагою: «Прометей» привітав ветеранів з травневими святами

16.03.2016

Тісне спілкування з фермерами «Прометей» традиційно вважає запорукою успіху компанії. При цьому налагодження контактів та плідної співпраці є основним принципом бізнес-діяльності групи. У кожному селищі, де знаходиться елеватор, «Прометей» інвестує в соціальну інфраструктуру і активно бере участь в програмах розвитку і допомоги місцевим громадам.

Елеватор в смт. Гребінки Васильківського р-ну Київської області «Прометей» придбав у лютому 2014 року. Тим самим, разом з важливим виробничим об’єктом району прийняв на себе зобов’язання допомагати жителям селища.

Так і тепер, напередодні Дня Перемоги, директор філії «Прометей-Гребінки» Олександр Шутов відвідав учасників бойових дій, інвалідів війни, які проживають в смт. Гребінки. Від імені компанії ветерани отримали подарунки до пам’ятної дати. Але за словами «старійшин» селища, живе спілкування і увага до себе для них дорожче будь-яких подарунків.

Взаємовигідне партнерство в аграрній справі – важливий аспект успіху, а турбота про жителів і працівників села – це вагома інвестиція в майбутнє аграрної галузі. Від цих традицій «Прометей» не відступає від дня заснування.

Читайте також

У переговорах Прометея і податкової намітилася позитивна динаміка

​У переговорному процесі між представниками групи «Прометей» і членами...

24.11.2016
Уряд впроваджує системну підтримку фермерства в Україні

​Програма підтримки українського фермерства, роботу над якою завершує...

24.07.2017
Виробничі компанії ГК «Прометей» планують отримати рекордну врожайність озимого ячменю

Група «Прометей» успішно завершує збір ячменю і пшениці, освоївши збир...

30.07.2021