Новини компанії

До уваги постачальників с/г продукції!

11.03.2015

Шановні виробники,

щиро вдячні, що Ви обрали нашу компанію для реалізації Вашого врожаю.

Ми впевнені, що надійні партнерські відносини виробників та трейдерів є запорукою успішного розвитку кожного фермерського господарства та аграрного сектору України вцілому. Наші фахівці щодня ретельно вивчають ринок зернових задля того, щоб зробити Вам найкращу пропозицію за кожною з культур. Цінуючи Ваш час, ми також прагнемо зробити процес укладання угод та оформлення документів максимально зручним.

Звертаємо Вашу увагу на те, що «Прометей» закуповує зернові та олійні культури виключно безпосередньо у виробників.

Оформлення поставки кожної партії продукції передбачає наявність пакету документів: угоди, рахунку-фактури, видаткової та податкової накладних, трьохстороннього акту. Для укладання договору продажу продукції постачальник має в обов’язковому порядку надати копії пакету установчих документів, засвідчені підписом керівника та завірені печаткою.

Враховуючи періодичні зміни форми та змісту документів, на сайті prometey.org.ua в розділі ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИРОБНИКІВ пропонуємо Вашій увазі актуальний СПИСОК УСТАНОВЧИХ ДОКУМЕНТІВ, необхідних для оформлення угод продажу сільськогосподарської продукції компанії «Прометей».

Копії документів просимо надсилати до головного офісу зерноторгівельної компанії «Прометей» на поштову адресу: м.Миколаїв, вул. Пушкінська, 8, та e-mail: office@prometey.org.ua Отримати додаткову інформацію та поставити питання Ви можете у відповідальної за збір та реєстр установчих документів постачальників – (0512) 58 32 15.

Сподіваємося, представлена на сайті інформація та ілюстрація пакету документів буде для Вас корисною.

Читайте також

У лютому 2015 “Прометей” продав 30 тис. тон зерна

За лютий з елеваторів групи «Прометей» було реалізовано понад 30 тис....

16.03.2015
Компанія «Прометей» привітала Снігурівку з Днем міста

​Реалізація програм розвитку територіальних громад – незмінні напрямки...

06.10.2017
У Києві пройшов XIX Форум фінансових директорів України

COVID-19 спровокував глобальну кризу, яка супроводжується втратами і б...

26.11.2020