Новини компанії

Елеватори ГК «Прометей» в новому сезоні прийняли вже 320 тис. тонн врожаю зернових

20.08.2021

Мережа елеваторних комплексів компанії «Прометей» в новому сезоні прийняла на зберігання вже 320 тис. тонн зернових.

Для підготовки до нового сезону приймання, компанія реалізувала пакет інвестиційних проектів. Кошти були освоєні для реалізації технічних оновлень в різних напрямках: від будівництва нових складів, розширення і модернізації діючих потужностей, закупівлі і установки нового обладнання, придбання нових активів до розробки і впровадження нових технологій. Йдеться про такі елеваторні комплекси як «Володимирівський», «Лебединський», «Грушківський», «Помічнянській», «Гребінки», «Кулевча», «Миколаївський» елеватори та ін.

Відповідна підготовка до зернового сезону 2021 дозволила оптимізувати і прискорити процеси приймання, збільшити можливості доробки і відвантаження зерна, оновити потужності зберігання.

Поставка с/г продукції врожаю нового сезону ведеться на усіх 29-ти об'єктах елеваторного дивізіону групи компаній. Лідерами з приймання зернових є «Казанківський», «Снігурівський», «Вознесенський» елеватори (Миколаївська область), елеватори «Токмак», «Пологи» (Запорізька область), які прийняли на зберігання майже 50% від загального обсягу надходжень зернових.

Читайте також

На VII Міжнародній конференції «Black Sea Oil Trade-2019» представник компанії «Прометей» взяв участь в обговоренні перспектив олійного ринку

​5 вересня, в Києві відбулася VII Міжнародна конференція «Black Sea Oi...

13.09.2019
Зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився до 20 тис га

На початку квітня група компаній «Прометей», закрила угоду про придбан...

09.04.2021
Власник «Прометея» Рафаель Гороян: Кредити - це зло для компаній - agravery.com

​Чому елеваторний бізнес і торгівля зерном краще, ніж капітальне будів...

29.12.2015