Новини компанії

Елеватори групи компаній «Прометей» готуються до прийому нового врожаю

27.05.2020

Елеваторні комплекси групи компаній «Прометей» завершують аграрний рік.

- «Відвантажуємо останні партії врожаю 2019 року: кукурудзу, ячмінь, пшеницю і насіння соняшнику. Всього елеватори компанії в минулому році прийняли і відвантажили понад 600 тонн врожаю. Зокрема, це соняшник, соя, кукурудза, рапс, сорго, горох, пшениця і ячмінь », - говорить регіональний директор елеваторного напрямку Максименко Дмитро.

До початку нового маркетингового сезону елеваторні потужності ГК «Прометей» проходять ретельну перевірку, реконструкцію і підготовку технологічного обладнання і споруд.
- «Основний акцент робимо на механізацію елеваторів, оновлюємо зерноочисне і сушильне устаткування, зерномети. Оскільки оперативність і безперебійний прийом - головний принцип роботи, замінюємо старі автомобільні і ж / д ваги на сучасні електронні комплекси », - ділиться генеральний директор елеваторного напрямки, Карен Гороян.

Основні роботи з підготовки технічної бази до приймання зернових виконуються фахівцями компанії, а для вирішення більш складних завдань залучаються підрядники. Серед запланованих заходів - капітальний ремонт дахів, газація приміщень, перевірка і оновлення стрічок, норій, ланцюгів.

Тривалому зберіганню на елеваторі завжди передує лабораторна експертиза. Це обов'язкова процедура для кожної партії. Тому в лабораторіях не тільки оновлюють обладнання, а й проводять внутрішнє навчання і тестування для підтримки кваліфікаційного рівня співробітників. Так що аграрії зможуть стежити за коливаннями на ринку без побоювання втратити якість.
- «Проводимо перевірку і калібрування всього лабораторного обладнання із залученням центрів Стандартметрології і Сертифікації. Також закуповуємо атестаційні зразки, щоб бути впевненими в коректності роботи обладнання і не створювати незручності в розпал приймання », - розповідає регіональний технолог Наталія Ступко.
Компанія «Прометей» має в арсеналі 23 елеваторних комплекси, розташованих в Миколаївській, Кіровоградській, Одеській, Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Хмельницькій та Київській областях. Крім того крім послуг зберігання, доробки та сушіння зернових культур і соняшнику, завдяки Агромаркету на елеваторах групи, кожен фермер може купити або обміняти свій урожай на необхідні для нього товари: мінеральні добрива, ЗЗР, засоби захисту рослин та насіння, заощадивши тим самим час і витрати на логістику.
А постійним клієнтам, які ростуть, розвиваються і заробляють разом з компанією, так само надається можливість фінансування під майбутній урожай. На вигідних умовах аграрії можуть отримати мінеральні добрива, ЗЗР та насіння за ринковими цінами в рахунок майбутнього врожаю

Сумарний обсяг одноразового зберігання комплексів компанії складає більше 1,2 млн тонн. Незважаючи на дестабілізацію економічної ситуації і труднощі, з якими на початку року зіткнувся весь світ, керівництво групи в 2020 році планує поповнити елеваторний арсенал і в перебігу декількох років має амбіції стати компанією №1 за обсягом зберігання.

Читайте також

Володимирівський елеватор «Прометей» прийняв першу партію соняшнику

​В кінці січня на елеваторі «Прометей» в с. Володимирівка Казанківсько...

04.02.2016
«Прометей» запустив елеватор в м Долинська Кіровоградської області

Миколаївська зерноторгова компанія «Прометей» ввела в експлуатацію еле...

15.06.2015
«Прометей» увійшов в ТОП-15 найбільших компаній по елеваторним потужностям

​ГК «Прометей» увійшла в ТОП-15 найбільших компаній України, які керую...

17.04.2018