Новини компанії

Елеватори Прометея збільшили прийомку зерна в 4 рази

06.10.2015

За перший квартал 2015/2016 МР (з липня по вересень) елеватори групи "Прометей" взяли 107 тис. т зернових нового врожаю. З них 56% склали олійні (соняшник, соя) і 44% зернові (ячмінь, пшениця).


Про це повідомляє прес-служба компанії.

У порівнянні з даними аналогічного періоду минулого МГ потік зерна на елеватори компанії виріс майже в 4 рази.

Третина обсягу прийнятого зерна надійшло на склади елеваторів, які належать компанії трохи більше року - в м Гребінки, м.Вознесенськ, м.Долинська, с. Казанка.

Елеватори в м Миколаїв, с. Лоцкино і с. Шевченкове Миколаївської області в порівнянні з минулим роком збільшили приймання в 3 рази.

«Лінійний елеватор призначений для доробки та зберігання зернових. Мережа таких складів будувалася нашими предками, в першу чергу, для зручності виробників, недалеко від полів, щоб в період збирання зберегти урожай і не витрачати зайві сили і засоби на логістику. Виробник має можливість покласти на зберігання товар, в очікуванні кращої ціни, але при цьому не нести зайвих витрат на спорудження та обслуговування власного сховища. Але щоб бути прибутковим, елеватору важливо «тримати марку», виправдовувати довіру фермера. Ми постійно працюємо над тим, щоб стати ближче до виробника, пропонуємо найкращі умови зберігання та навіть радимо виробнику коли товар вигідніше продати », - підкреслив керівник групи« Прометей »Рафаель Гороян.

Група компаній «Прометей» надає послуги приймання, доробки, зберігання зернових і олійних на базі 8 елеваторів в Миколаївській, Кіровоградській і Київській областях. Загальний обсяг одноразового зберігання на складах групи досягає 350 тис. Т. В середньому за сезон один елеватор групи робить 1,5 обороту.