Новини компанії

Елеваторна мережа ГК «Прометей» поповнилася новими активами 2

19.07.2019

Група компаній «Прометей» втілює в життя свій намір в найближчі кілька років наростити елеваторні потужності до 2 млн т. Завершена угода про придбання елеваторів в Дніпропетровській області - в місті Апостолове, а також на базі станцій Жовтокам'янка і Ток Апостолівського району, орієнтовною ринковою вартістю $ 5 млн.

- «Новопридбані елеватори мають вигідне розташування, але на даний момент оборотність комплексів дуже низька. Команда фахівців компанії вже активно розробляє стратегію по запуску потужностей в повну силу. Протягом року, максимум двох плануємо забезпечити один повноцінний оборот », - прокоментував керівник ДК« Прометей »Рафаель Гороян.
З придбанням нових активів елеваторний арсенал компанії «Прометей» збільшився до 23 комплексів, а загальна накопичувальна ємність зерносховищ перевищила 1 млн 200 тис. Тонн.
Елеватор Апостолове-Агро розташований в м Апостолове і являє собою комплекс з вертикального бетонного силосу і 10 сховищ підлогового типу, загальною накопичувальної потужністю 45 тис. Тонн. Є можливість одночасного зберігання до 6 видів культур.
Елеватор оснащений 3 підйомниками, 60-ти тонними автомобільними вагами і 4 спеціалізованими точками з потужністю ліній автопріема 1500 т / добу і відвантаження 1200 т / добу. Якісний і швидкий відбір проб з автотранспорту здійснюється за допомогою автоматичного Пробовідбирачі Rakoraf. Пункт ж / д відвантаження має потужність 1200 т / добу і забезпечений вагонними вагами вантажопідйомністю до 150 т.
Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою 2 зернових сепараторів і 2 сушарок. Лабораторія елеватора оснащена сучасним високоякісним обладнанням і атестована для аналізу 6 культур: пшениці, ячменю, соняшнику, гороху, ріпаку та кукурудзи.
Апостолове-Агро (Струм) лінійний комплекс, розташований на станції Ток, Апостолівського району, в складі якого шість складів підлогового типу зберігання, загальною накопичувальної потужністю 15 тис. Тонн. Можливість одночасного зберігання до 4 видів культур. Комплекс оснащений 2 спеціалізованими точками приймання / відвантаження на автотранспорт з підйомниками. На об'єкті встановлено вагонні ваги вантажопідйомністю до 150 т і автомобільні ваги. Потужність автоотгрузкі / приймання і ж / д відвантаження - 300 т / добу. Лабораторія елеватора атестована для аналізу: пшениці, ячменю, соняшнику, гороху, ріпаку та кукурудзи.
Апостолове-Агро (Жовте) лінійний комплекс, розташований на ст. Жовтокам'янка, Апостолівського району, має в розпорядженні шість складів підлогового типу зберігання, загальною накопичувальної потужністю 15 тис. Тонн. Є можливість одночасного зберігання до 4 видів культур. На території об'єкта розташовані 2 спеціалізовані точки приймання / відвантаження на автотранспорт з підйомниками. Потужність авто вивантаження / навантаження - 300 т / добу.
Відвантаження зерна в вагони так само не складе труднощів, адже комплекс забезпечений вагонними вагами вантажопідйомністю до 150 т і залізничними гілками. Потужність ж / д відвантаження - 300 т / добу.
Лабораторія елеватора атестована для аналізу 6 культур: пшениці, ячменю, соняшнику, гороху, ріпаку та кукурудзи.

У планах компанії «Прометей» оновлення матеріально-технічної бази і лабораторного обладнання, ремонт складів, під'їзних і внутрішніх автомобільних шляхів, модернізація систем доопрацювання, переміщення та зберігання зерна, пунктів відвантаження.

Читайте також

Зернотрейдінг: 5 інгредієнтів успіху – Наїра Гороян | Latifundist

Сьогодні конкуренція на ринку трейдингу досить велика. Тому, щоб залиш...

10.01.2020
Зернотрейдери розповіли, як на тлі коливання курсу йдуть внутрішні торги по зерновим і олійним

Зерновий та олійний ринок - одні з найбільш вагомих секторів аграрної...

21.05.2020
Вітання Рафаеля Горояна з Днем працівника сільського господарства

​Шановні працівники сільського господарства і переробної промисловості...

19.11.2017