Новини компанії

Елеваторний дивізіон ГК «Прометей» реалізує проект з будівництва зерносушильних комплексів на своїх потужностях в Київській та Хмельницькій областях

20.09.2021

В кінці серпня ГК «Прометей» придбала нові зерносушарки на елеватори «Гребінки» (Київська область, смт. Гребінки) і «Чотирбоки» (Хмельницька область, с. Чотирбоки). Інвестиційний проект був реалізований в рамках довгострокової стратегії розширення та модернізації елеваторного дивізіону компанії. Фінансування покупки та подальшого будівництва, згідно зі стратегією ГК, здійснюється за рахунок власних коштів. Впевнені позиції групи на агроринку дозволяють їй фінансувати модернізаційні програми за рахунок операційного грошового потоку, відзначають в компанії.

- «Для збереження ринкових позицій ГК постійно працює над якістю наданої продукції, що безпосередньо пов'язано з впровадженням інновацій на підприємствах компанії», - говорить керівник елеваторного комплексу «Чотирбоки» Роман Семеген.

За його словами, наразі проводиться цілий комплекс монтажних робіт одночасно за двома зерносушарками. Продуктивність зерносушильного обладнання при зниженні вологості з 24% до базових показників становить 110 т / год. Вид палива обладнання - газ. Постачання ЗСК проводилася KMZ Industries, одним з провідних гравців в сегменті елеваторного обладнання на ринку України та Європи.

- «Головною особливістю нового обладнання є його високий рівень автоматизації. Важливим також є і той факт, що в комплект сушильних комплексів входить повністю все обладнання, починаючи від заставних анкерів у фундамент і закінчуючи автоматизацією всіх датчиків і комп'ютеризацією для інженера», - зазначає керівник елеватора« Чотирбоки».

Ще один зерносушильний комплекс Група компаній має намір ввести в експлуатацію на елеваторі «Гребінки» (Київська область). Планована потужність зерносушильних комплексів 70 т / год при зниженні вологості з 20% до базових показників. Так само як і Хмельницький елеватор, на зерносушильний комплекс «Гребінки» надійшов повнокомплектних набір обладнання.

Відповідний інвестиційний проект дозволить ГК «Прометей» підвищити якість послуг, що надаються, а також знизити ризики на етапі зберігання зернових і олійних культур. Внаслідок введення в експлуатацію одразу трьох зерносушарок, ГК «Прометей» зможе збільшити обсяги та темпи приймання пізніх зернових. У компанії також відзначають економічний ефект від проекту, а саме: підвищення продуктивності підприємств по частині доопрацювання продукції, інтенсифікація виробничого процесу зернозберігаючих комплексів в цілому, а також підвищення їх енергоефективності.

ГК має намір і далі демонструвати стійке зростання шляхом інвестицій в наявні елеваторні потужності, а також шляхом придбання нових зернозберігаючих комплексів, - відзначають в компанії.

Нагадаємо, що кожен елеватор мережі надає послуги з продажу ЗЗР, посівного матеріалу і міндобрив. Крім того, в кінці серпня компанія «Прометей» презентувала власний інтернет-магазин для аграріїв «Прометей Маркет».

Читайте також

Привітання з Новим Роком від Кропивницької філії “Прометей”

27.12.2016
За 2016 рік група «Прометей» сплатила 17,5 млн грн. податків

​Підводячи проміжні підсумки ще незавершеного 2016 року, група компані...

18.12.2016
Співробітники ГК «Прометей» вивчають тонкощі агрохімії

Компанія «Прометей» не стоїть на місці і постійно прагне до розвитку н...

19.03.2019