Новини компанії

Європейська безпека на елеваторах «Прометей» від Filhet Allard Maritime

12.03.2020

Група компаній «Прометей» успішно співпрацює з лідером на ринку європейського страхування - французькою компанією «Filhet Allard Maritime».

Початком співпраці понад чотири роки тому став договір страхування, що покриває ризики під час транспортування вантажів по морю і зберігання в портах. На початку поточного року, список портових елеваторів, де здійснюється страхування товарів ГК «Прометей» розширився, включаючи порти Миколаєва, Одеси, Бердянська, Маріуполя та Херсона. А в листопаді 2019 року вдалося досягти страхування на внутрішніх елеваторах, включаючи покриття від незаконного привласнення та шахрайських дій. Страховий поліс на $ 10 млн покриває основні ризики на елеваторах «Прометей» і портах, де накопичується продукція компанії.
- На сьогоднішній день, мало європейських страхових компаній, готові працювати з елеваторами, а покриття рівня «misappropriation», в Україні можуть досягти одиниці. Після ситуації з «Агроінвестгрупп», що сколихнула агроринок на початку минулого року досягти цієї мети було подвійно складніше, але ми змогли, - зазначає керівництво ГК «Прометей».
Співпраця зі страховою компанією «Filhet Allard Maritime» не тільки гарантує надійний захист товару на елеваторах групи, але і відкриває компанії «Прометей» нові горизонти для роботи зі світовими фінансовими установами.

Читайте також

Близько трьохсот співробітників групи “Прометей” пікетували Державну фіскальну службу

​Ще в понеділок вранці, 31 жовтня, в головний офіс компанії в Миколаєв...

04.11.2016
Компанія «Прометей» активно зміцнює свої позиції на ринку CIF - Украгроконсалт

Для ефективного конкурування керівництво компанії «Прометей» дотримуєт...

22.02.2018
Групі «Прометей» виплатили 12 млн. грн ПДВ

​Сьогодні, 15 червня, компаніям-експортерам групи «Прометей» з бюджету...

15.06.2017