Новини компанії

Європейська безпека на елеваторах «Прометей» від Filhet Allard Maritime

12.03.2020

Група компаній «Прометей» успішно співпрацює з лідером на ринку європейського страхування - французькою компанією «Filhet Allard Maritime».

Початком співпраці понад чотири роки тому став договір страхування, що покриває ризики під час транспортування вантажів по морю і зберігання в портах. На початку поточного року, список портових елеваторів, де здійснюється страхування товарів ГК «Прометей» розширився, включаючи порти Миколаєва, Одеси, Бердянська, Маріуполя та Херсона. А в листопаді 2019 року вдалося досягти страхування на внутрішніх елеваторах, включаючи покриття від незаконного привласнення та шахрайських дій. Страховий поліс на $ 10 млн покриває основні ризики на елеваторах «Прометей» і портах, де накопичується продукція компанії.
- На сьогоднішній день, мало європейських страхових компаній, готові працювати з елеваторами, а покриття рівня «misappropriation», в Україні можуть досягти одиниці. Після ситуації з «Агроінвестгрупп», що сколихнула агроринок на початку минулого року досягти цієї мети було подвійно складніше, але ми змогли, - зазначає керівництво ГК «Прометей».
Співпраця зі страховою компанією «Filhet Allard Maritime» не тільки гарантує надійний захист товару на елеваторах групи, але і відкриває компанії «Прометей» нові горизонти для роботи зі світовими фінансовими установами.

Читайте також

Спілкування на зерновому ринку відбувається на базі елеваторів – Рафаель Гороян

З​а 2 роки обсяг реалізації групи «Прометей» виріс в 4 рази за рахунок...

25.03.2020
Як обрати надійний елеватор для свого зерна? Про це розповіли на конференції «Логістика і склад 2019»

​У Київському Гольф Центрі відбулася ІV аграрна Конференція «Логістика...

07.05.2019
Украинские аграрии завершили уборку ранних зерновых, намолотив более 37 миллионов тонн

​Украинские аграрии завершили уборку ранних зерновых и зернобобовых ку...

30.08.2017