ЗМІ про нас

Генеральний директор виробничих компаній ГК «Прометей» Аслан Романович Мурадян розповів Latifundist про розширення агробізнесу на півдні

20.07.2021

ГК «Прометей» розширила агроактиви за рахунок земель на півдні країни. Цьому, зокрема, сприяла наявність там власних елеваторних потужностей компанії. Тепер земельний банк агрохолдингу становить 20 тис. га.

Latifundist відвідав виробничу компанію «Агро Капітал» і поцікавився, наскільки хорошими для сільгоспвиробництва виявилися нові землі, що необхідно врахувати при вирощуванні озимих і олійних культур, а також які перспективи використання зрошення на полях компанії.

Агрономи виробничої компанії «Прометей» розповіли, що є ключовими факторами для отримання економічно вигідного врожаю. А також поділилися досвідом, чому не варто боятися вирощувати соняшник, як полив негативно впливає на сільгоспкультури і які негативні наслідки можуть очікувати аграріїв при використанні технології no-till.

Читайте також

"У бізнесі потрібно думати холодною головою, а не підключати амбіції або серце". Рафаель Гороян про розвиток і виклики компанії "Прометей"

Рафаель Гороян, власник групи компаній "Прометей", який уійшов в ТОП-1...

11.05.2021
«Прометей» надає своїм клієнтам безкоштовний сервіс

​Група «Прометей» розширює умови надання послуг для виробників зернови...

22.03.2017
Зерноторгівельна компанія «Прометей» придбала вісімнадцятий елеватор

​На початку вересня компанія «Прометей» купила елеватор в с. Хацьки, Ч...

11.09.2017