Новини компанії

Герої ГК «Прометей»: співробітники компанії добровільно вступають до лав ЗСУ

07.11.2022

З самого початку повномасштабного російського вторгнення Група Компаній «Прометей» у рамках комплексної підтримки армії, мобілізованих службовців та добровольців надає допомогу захисникам на передовій та мирним жителям міста Миколаїв.

У зв'язку зі збройною агресією російської федерації проти України багато співробітників компанії не залишилися осторонь і з власної ініціативи пішли на фронт, поповнивши лави добровольчих сил оборони. Одним із таких став керівник служби безпеки ГК «Прометей», який добровільно звернувся до військкомату з метою призову його до складу Збройних Сил України. Співробітника Групи було зараховано на посаду розвідника одного з підрозділів розвідки ЗСУ.

Компанія «Прометей», підтримуючи армію та своїх співробітників, які захищають Україну, передала позашляховик та все необхідне на користь військових потреб відповідного підрозділу ЗСУ, який виконує бойові завдання на Херсонському напрямку для спільної перемоги України.

Крім того, як повідомили в компанії, зараз Групою реалізується проект із закупівлі авто для армії з майбутньою сервісною підтримкою наданих транспортних засобів.

«Реагуючи на потребу армії у транспорті, наша команда ініціювала запуск нового проекту із забезпечення регіональних підрозділів ЗСУ транспортними засобами, передача яких відбуватиметься на щомісячній основі та фінансуватиметься коштами ГК «Прометей», - зазначили у Компанії.

Читайте також

Представники ГК «Прометей» взяли участь у ІІ Аграрному Форумі Елеватор-2020

​24 січня в київському міжнародному виставковому центрі «Український д...

10.02.2020
Мінагрополітики та експортери підписали Меморандум про узгодження позицій на ринку зерна

​Міністерство аграрної політики і продовольства України днями підписав...

11.08.2017
Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав трьох Героїв з 73-ю річницею визволення Миколаєва

​У далекому 1944 році відважні воїни захищали наше славне місто від фа...

04.04.2017