Новини компанії

ГК «Прометей» допомагає Силам територіальної оборони

28.02.2022

ГК «Прометей» допомагає Силам територіальної оборони.

Сьогодні у всіх куточках України бої, чутно постріли та вибухи. Збройні Сили України відчайдушно та хоробро відстоюють свободу нашої рідної землі. Кожен із нас, хто безпосередньо не задіяний у бойових діях, підтримує тих, кому вона потрібна. Хтось – безпосередньо допомогою на адресу ЗСУ та Сил територіальної оборони, хтось – шляхом взяття на себе відповідальності за життя та безпеку інших людей.

Команда ГК «Прометей» функціонує злагоджено та системно для забезпечення безпеки своїх працівників, незважаючи на представленість майже в кожному регіоні України:

- у Миколаєві створено центр допомоги сім'ям співробітників, що знаходяться у регіонах на об'єктах (елеваторний дивізіон);

- Організовується безпечна евакуація сімей працівників із найбільш «гарячих» регіонів країни;

- Співробітникам офісу надається цілодобова психологічна допомога. Керівництво компанії знаходиться на зв'язку 24/7;

- Структурні підрозділи компанії переведені у віддалений режим роботи.

Крім того, ГК «Прометей» співпрацює зі Збройними Силами України , територіальною обороною та місцевою владою регіонів своєї присутності. З їхніми представниками організовано комунікацію для вирішення гострих поточних проблем воєнного часу.

Власник ГК «Прометей» Рафаель Гороян продовжує перебувати в країні разом зі своєю сім'єю і не має наміру залишати її, тим самим, подає приклад своїй команді. На щоденній основі їм проводяться наради для обговорення робочих питань та підтримки бойового духу команди.

Найкраще, що ми зараз можемо зробити це зберігати спокій, продовжувати працювати, підтримувати своїх рідних та нашу армію!

Слава Україні! Героям слава!

Читайте також

Новорічний корпоратив 2018

27.02.2018
Незважаючи на наші матеріальні втрати МИ І НАДАЛІ БУДЕМО продовжувати ДОПОМАГАТИ НАШІЙ АРМІЇ, - ГК «Прометей»

Російські окупанти зруйнували офіси двох виробничих компаній «Прометея...

10.03.2022
Харківська область стала десятим регіоном, де буде представлена група компаній «Прометей»

Елеватор «Золочів» став першим зерносховищем ГК в Харківському регіоні...

30.07.2021