Новини компанії

ГК «Прометей» пропонує програму лояльності з безкоштовного зберігання зернових та олійних на своїх елеваторах

15.11.2021

В рамках підтримки с/г виробників регіонів присутності група компаній «Прометей», один з лідерів ринку зберігання зернових та олійних, пропонує програму лояльності для своїх клієнтів.

Зокрема, агрохолдинг, елеваторні потужності якого за критерієм обсягів одноразового зберігання досягли позначки 1,7 млн.т., встановив безкоштовне компенсаційне зберігання на своїх елеваторах без обмежень на обсяги постачання с/г виробників.

Для таких культур як пшениця, ячмінь та насіння соняшнику програма діє в рамках усієї мережі елеваторних комплексів групи для терміну зберігання не більше 90 днів.

На елеваторах ГК "Прометей" "Долинська", "Казанка", "Новополтавка", "Апостолове", "Ток", "Жовтокам'янка", "Явкино", "Лоцкіне", "Дніпровська", "Снігурівка", "Велика Олександрівка", "Володимирівка", "Арциз", «Кулевча», «Бобринець», «Золочів», «Грушка», «Йосипівка» безкоштовне компенсаційне зберігання насіння соняшника встановлено на строк до 01.04.2022.

Для кукурудзи програма діє також у рамках терміну зберігання до 60 днів на елеваторах «Лебедин», «Золочів», «Грушка», «Йосипівка» та «Чотирбоки».

Можливість підключення до Програми лояльності відкрита для всіх без винятку виробників і трейдерів. Крім того, залежно від обсягів зернових чи олійних, а також періоду угоди, елеваторні комплекси ГК «Прометей» надають дисконти на доопрацювання с/г продукції, якщо її показники не відповідають базовим.

У програму автоматично інтегровані всі фермери-партнери ЦК.

- «Прометей», як один із найбільш інноваційних гравців агроринку, прагне постійного впровадження нововведень, які підвищують не тільки економічний потенціал підприємства, а й регіону своєї присутності. Саме тому ми активно працюємо над удосконаленням сервісів, щоб кожен с/г виробник отримував продукт/послугу вищої якості та формував свій позитивний досвід взаємодії з нами», - прокоментували впровадження програми безкоштовного зберігання у прес-службі Компанії.

Читайте також

Компанія «Прометей» взяла участь в конференції Олійно-жирова промисловість-2018

​6 листопада в Києві відбувся найбільший щорічний захід олійно-жирової...

09.11.2018
Зустрічай Одеса-Мама! Виїзна нарада групи “Прометей” з одеським колоритом

​Чи може п’ятниця перед довгоочікуваними вихідними бути ще кращою? Зви...

21.06.2016
Прометей-Чотирбоки: майстер-клас з модернізації підлогового зерносховища

​В Україні є багато старих зерносховищ, які рано поки списувати з раху...

19.02.2020