ЗМІ про нас

ГК «Прометей» в ТОП-15 найбільших елеваторних компаній

10.04.2019

Сайт Elevatorist.com згідно відкритих даних компаній-учасників склав рейтинг найбільших елеваторних компаній за потужностями одночасного зберігання.

Так, за підсумками 2018 року показник загального обсягу одночасного зберігання на елеваторах ГК «Прометей» склав 1 млн 40 тис. тонн, і це восьма позиція рейтингу.

Впевнено зміцнюючи позиції, перевагами компанії незмінно є надання якісного сервісу, постійне нарощування потужностей та модернізація складських приміщень. У рейтингу зазначено, що в 2018 році ГК «Прометей» реконструювала склади на 4-х елеваторах «Гребінки», «Володимирівський», «Йосипівський», «Чотирбоки». На елеваторах компанії збільшено кількість місць на завантаження авто і ж/д транспорту.

У поточному році засновник ГК «Прометей» Рафаель Гороян планує сфокусуватися на розширенні потужностей зберігання, придбанні трьох елеваторів, після чого загальний обсяг одночасного зберігання зросте до 1 млн 200 тис.т .
Розпочато будівництво додаткових складів на «Помічнянському елеваторі» (Кіровоградська область), «Володимирівському елеваторі» (Миколаївська область), «Прометей-Чотирбоки» (Хмельницька область) і «Прометей-Гребінки» (Київська область).

Читайте також

Латифундист без краватки: Рафаель Гороян

Ексклюзивне інтерв'ю голови правління ДК «Прометей» з Latifundist.com:...

07.06.2019
Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію Володимирівського елеватора понад 30 млн гривень

​Група компаній «Прометей» проводить модернізацію і реконструкцію елев...

01.09.2017
ГК «Прометей» увійшла в рейтинг елеваторних потужностей України за версією журналу Landlord

​Журнал Landlord спільно з аудиторсько-консалтинговою компанією Kresto...

25.03.2019