Новини компанії

ГК «Прометей» залучила перший транш фінансування в міжнародному інвестиційному фонді. Загальний обсяг операції складе USD10 млн.

04.10.2021

Група Компаній «Прометей», один з провідних зерноторгових гравців аграрного ринку України, оголосила про отримання першого траншу торгового фінансування в розмірі USD4 млн. в рамках угоди з міжнародним інвестиційному фондом. Загальний обсяг торгового фінансування в рамках операції складе USD10 млн.

Проект був реалізований відповідно до довгострокової фінансової стратегії Групи, згідно з якою, залучені кошти будуть спрямовані на поповнення оборотного капіталу. Зокрема, фінансування буде використано для збільшення обсягів закупівлі олійних і зернових.

Як повідомляють в компанії, на даний момент підписана вся договірна база.

Основними критеріями, за якими ГК «Прометей» змогла залучити фінансування, є наступні:

1. Аудитована фінансова звітність і хороші фінансові результати, отримані Групою в 2020 році і за 1 півріччя 2021.

2. Низьке кредитне навантаження, DEBT / EBITDA становить 1,8.

3. Високі операційні показники Групи.

4. Прозора структура бізнесу.

5. Статус власника Групи поза політичних партій.

Фінансування оборотного капіталу з метою закупівлі сировини, в даному випадку соняха, пов'язане з амбіціями Групи щодо виходу на зовнішні ринки соняшникової олії. В кінці серпня Група «Прометей» розпочала реалізацію проекту з постачання нерафінованої соняшникової олії для подальшої реалізації на ринках Індії, Китаю, а також країн Європи.

Коментуючи залучення першого траншу торгового фінансування, керівник департаменту корпоративних фінансів Ірина Івченко підкреслила, що

- «підписання відповідної угоди свідчить про привабливий фінансовий стан ГК. Стійкі позиції Групи відкривають можливість для подальшого стабільного розвитку, незважаючи на пандемію ».

Стабільність компанії, її сильні ринкові позиції дають можливість заручитися підтримкою авторитетних фінансових інститутів. Факт залучення фінансування свідчить про високий потенціал ГК «Прометей» для міжнародного співробітництва та про довіру до компанії з боку інвесторів.