Новини компанії

ГК «Прометей» залучила пільговий кредит у сумі ₴60 млн.

25.05.2022

Одна з найбільших зерноторгових компаній України ГК «Прометей» повідомила про підписання кредитної угоди про фінансування на суму 60 млн. грн. для проведення посівної кампанії у 2022 та поповнення оборотних коштів.

Фінансова підтримка виробничих компаній була здійснена у рамках пільгової програми кредитування для підприємств малого та середнього бізнесу.

«За програмою фінансування сільськогосподарських підприємств першим із нами спрацював наш давній фінансовий партнер, який надав ₴60 млн. двом нашим агропідприємствам. Ставка кредитування склала 0% на 6 місяців, та 5% у гривні до 12 місяців.

Відповідний ліміт, у тому числі, дозволить виробничим компаніям, які постраждали від нападу окупантів, провести та успішно завершити цього року посівну кампанію.

Підтримка держави зараз дуже потрібна сільгоспвиробникам для проведення посівної в екстремально складний для країни час. Ми вдячні за сприяння в отриманні фінансування нашому надійному партнеру, який вже багато років поряд з нами. Ми високо цінуємо цю довіру та націлені на подальшу успішну співпрацю», - наголосила керівник сектору корпоративних фінансів ГК «Прометей» Ірина Івченко

У компанії також зазначили, що на даний момент Групою паралельно ведуться переговори щодо залучення фінансування під гарантії держави із низкою фінансових партнерів. Крім цього, у різних фінансових установах йде обговорення ліміту з лізингу автомобільного транспорту (тягачі MAN та Volvo з причепами Welton , Schmitz ).

Ми пишаємося тим, що у ці надзвичайно важкі часи ми відчуваємо підтримку як держави, так і наших фінансових партнерів, які роблять ці угоди можливими і дозволяють компанії «Прометей» повернутися до колишніх обсягів продажу та виробництва агрокультур » , - зазначили у Компанії.

Читайте також

Компанія «Прометей» активно експортує зернові на умовах FOB

​Протягом жовтня-листопада 2017 р з морських портів Південного регіону...

04.12.2017
Рафаель Гороян увійшов в рейтинг найбагатших аграріїв України за версією Landlord

​Засновник групи «Прометей» Рафаель Гороян займає 10-у позицію серед н...

15.05.2018
У Києві пройшов XIX Форум фінансових директорів України

COVID-19 спровокував глобальну кризу, яка супроводжується втратами і б...

26.11.2020