Новини компанії

ГК «Прометей» завершила жнива ранніх зернових

30.08.2022

Виробничі компанії ГК "Прометей" повідомили про завершення збору врожаю ранніх зернових. Так, аграрії компанії в ході першої хвилі збирання намолотили загалом понад 40 тис. тонн із загальної площі понад 6 тис. га.

Зокрема, у розрізі культур повідомляються такі дані щодо врожайності:

Пшениця – 7,12 т/га;

Ячмінь – 6,6 т/га.

Ріпак – 4,07 т/га;

Як зазначають у компанії, погодні умови в ході жнив, загалом, були більш сприятливими, ніж минулого року. Тривалі опади були лише на частині полів, де збирання затяглося на тиждень. Разом з тим, це не позначилось на виробничих графіках, оскільки йдеться лише про одне господарство.

Вигідною відмінністю від минулого року є 100% забезпеченість технікою та комбайнами у необхідній для виконання термінів кількості.

«У деякі періоди була можливість проводити робочий процес лише половину дня, але оскільки забезпеченість технікою була на високому рівні, всі жниварські роботи виконані на 100% без втрат. Це сильна відмінність від минулого року», - наголошує головний агроном ГК «Прометей» Ілля Троїцький.

Говорячи про особливості цієї збиральної та посівної кампаній, агроном Групи наголошує на необхідності невідкладно проводити всі польові роботи. Причиною цього він називає не тільки бойові дії, що ведуть в безпосередній близькості до деяких полів компанії, а й погодні прогнози на зиму.

«Відмінність цього сезону в тому, що хочеться одразу посіятись в екстреному темпі. Особливо у Баштанському районі, де ми починаємо сіяти завжди в середньому у другій декаді вересня. Причина в побоюваннях щодо прогнозів майбутньої холодної та малосніжної зими. Тому, для мінімізації втрат, хочеться посіяти раніше та отримати сходи вищої «якості», – каже Ілля Троїцький.

Загалом у компанії зазначили, що серйозна підготовка до польових робіт цього року дала свої результати. Плани щодо врожайності та термінів виконані і вже зараз аграрії розпочали підготовку ґрунту до посівів наступного року.

Читайте також

Товарообіг «Прометея» виріс на 40% у третьому кварталі 2015/2016 МР

​У 3-му кварталі 2015/16 МР продаж зерноторгівельної компанії «Промете...

07.04.2016
Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію Володимирівського елеватора понад 30 млн гривень

​Група компаній «Прометей» проводить модернізацію і реконструкцію елев...

01.09.2017
Харківська область стала десятим регіоном, де буде представлена група компаній «Прометей»

Елеватор «Золочів» став першим зерносховищем ГК в Харківському регіоні...

30.07.2021