ЗМІ про нас

Глава «Прометея» Рафаель Гороян: Позитивні зміни в аграрному бізнесі відбуваються вже сьогодні - Украгроконсалт

08.09.2017

Керівник групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян зазначає, що сьогодні відбуваються позитивні зміни в аграрному секторі. Особливо він наголосив на позитивній динаміці в питаннях відшкодування ПДВ експортерам.

«Держава є буфером між виробником і експортером. Є проблеми у взаємодії між виробником і державою. Ситуація дуже складна. Багато виробників відхиляються від сплати ПДВ. Державі, в свою чергу, потрібно відшкодовувати ПДВ експортеру. Я вважаю, що необхідно пояснювати виробнику, що якщо він заплатить ПДВ, то в підсумку він отримає більше маржі. Зараз фермер наполягає на тому, що він виробляє хліб і його ображати не можна. Український фермер скаржиться, що в Європі аграріїв дотують, а в Україні - ні. Хочеться відзначити, що європейський фермер обов'язково платить податки. І тоді в разі неврожаю або форс-мажорних обставин держава фінансово підтримує виробника. Податки треба платити для підтримки стабільності в аграрному секторі »- зазначив керівник« Прометея ».
Також Рафаель Гороян зазначив, що одним з позитивних змін є ремонт і будівництво доріг: «Раніше ситуація з дорогами була майже катастрофічною. Компанія не стоїть осторонь і активно бере участь в будівництві доріг в населених пунктах, в яких знаходяться елеватори «Прометея». Виділяються фінанси, паливо, фермери надають техніку. В результаті дорогою користуються і жителі села, і аграрії. Наприклад, ділянку дороги в м Долинська був в жалюгідному стані і створював незручності для місцевих жителів. Завдяки фінансовій підтримці «Прометея» проблема була вирішена і 5 км дорожнього полотна були побудовані практично заново.
«Сьогодні спостерігається позитивна тенденція співробітництва між представниками аграрного бізнесу та Мінагрополітики. Меморандум між Мінагрополітики і провідними гравцями зернового ринку є ефективним способом встановлення системного діалогу між владою та представниками бізнес-спільноти зернового сектора », - зазначає керівник ДК« Прометей »Рафаель Гороян.

Читайте також

Елеватори Прометея збільшили прийомку зерна в 4 рази

​За перший квартал 2015/2016 МР (з липня по вересень) елеватори групи...

06.10.2015
Як обрати надійний елеватор для свого зерна розповіли на конференції «Логістика і склад 2019»

​У Київському Гольф Центрі відбулася ІV аграрна Конференція «Логістика...

07.05.2019
Миколаївці з вдячністю прийняли допомогу з рук в руки

Під час пандемії компанії, бізнесмени і меценати надають допомогу в бо...

21.05.2020