ЗМІ про нас

Голова «Прометея» Рафаель Гороян: Неправильні дії української влади призведуть до загибелі врожаю

23.10.2018

У цьому році в Україні прогнозують рекордну кількість врожаю – 65 млн тонн. Але досягнення цього показника багато в чому залежить від здатності транспортної системи оперативно вирішити поточні логістичні проблеми і забезпечити ритмічну поставку зерна в порти. Про це заявив Голова групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян.

«Сьогодні в Україні практично повністю зупинені перевезення зернових та олійних культур. Цьому сприяли серйозні прорахунки і необдумані обмеження, що були прийняті чинним урядом. Спочатку був істотно знижений обсяг автомобільних перевезень через жорсткість вагового контролю на дорогах. Пізніше «Укрзалізниця» активно почала закривати ж/д станції, тим самим було припинено транспортування зерна вагонами », – зазначає власник компанії.

Голова «Прометея» вважає, що Україна не була готова до таких різких змін. Адже розвитку агробізнесу в країні заважають суттєві проблеми в логістиці, серед яких – низька якість дорожньої інфраструктури, недостатні інвестиції в модернізацію залізничного та автомобільного транспорту, нестача зерновозів і локомотивів.

На думку Рафаеля Горояна, для розвитку логістики «Укрзалізниця» повинна або інвестувати в придбання локомотивів, або дати зробити це приватному бізнесу. Також бізнесмен зазначає, що окремою проблемою логістики є процвітаюча корупція, яка заважає Україні виходити на нові ринки збуту, збільшувати експорт, і відлякує інвесторів.

Читайте також

Співробітники «Прометея» взяли участь в Водохресних купаннях

Щороку на Водохреща працівники компанії «Прометей» традиційно купаютьс...

19.01.2018
Автопарк «Прометея» поповнили позашляховики Renault Duster

​Лідер аграрного ринку України – компанія «Прометей» продовжує розвива...

06.07.2019
Вітання Рафаеля Горояна з Днем Конституції України

Шановні співвітчизники! Вітаю Вас з Днем Конституції України!

27.06.2018