Новини компанії

Група компаній "Прометей" отримала $10 млн на поповнення оборотного капіталу

04.11.2021

У компанії кажуть, що на даний час сума фінансування отримана практично в повному обсязі.

Як і було оголошено раніше, фінансування буде спрямоване на поповнення оборотного капіталу групи. Відповідне рішення продиктоване планами ДК «Прометей» щодо виходу на зовнішні ринки соняшникової олії як постачальник.

Зокрема, додаткове фінансування оборотного капіталу здійснюється з метою нарощування обсягів закупівлі сировини, в даному випадку соняшнику, що, у свою чергу, дозволить групі зайти на новий для неї ринок із більш впевненими позиціями. Найбільш пріоритетними напрямками постачання в компанії називають Індію, Китай, а також країни Європи.

Стабільні та прозорі відносини ГК «Прометей» з міжнародними діловими партнерами зумовлені насамперед сильними ринковими позиціями підприємства.

Черговим підтвердженням цього став вже другий поспіль висновок KPMG про успішне проходження незалежного аудиту, який Група Компаній «Прометей» отримала на початку жовтня. Зокрема, згідно з висновком KPMG Limited підтверджено наступні показники діяльності групи за 2020 рік: валовий дохід – $254,2 млн, активи – $199,3 млн, EBITDA – $32,6 млн, капітал – $76,1 млн.

Читайте також

Компанія «Прометей» поповнила автопарк вантажівками Volvo

В рамках програми регулярного поновлення логістичної інфраструктури, п...

08.01.2019
Компанія «Прометей» взяла участь в конференції Олійно-жирова промисловість-2018

​6 листопада в Києві відбувся найбільший щорічний захід олійно-жирової...

09.11.2018
Компанія «Прометей» активно зміцнює свої позиції на ринку CIF

Для ефективного конкурування керівництво компанії «Прометей» дотримуєт...

22.02.2018