Новини компанії

Група Компаній «Прометей» підтвердила статус однієї з найбільших компаній за елеваторними потужностями

18.02.2022

У рейтинг «Топ-15 компаній за елеваторними потужностями у 2021 р.» за версією Elevatorist, провідного елеваторного сайту країни, увійшли агрокомпанії – флагмани елеваторного спрямування. У їхній власності знаходиться найбільша кількість та зосереджена найбільш значна ємність елеваторів.

До відповідного рейтингу ГК «Прометей» увійшла з такими показниками:

- об’єм одночасного зберігання зафіксовано за підсумками минулого року на рівні майже 1,7 млн. тонн;

- кількість зерносховищних комплексів – 29.

У контексті M&A угод видання зазначає, що у 2021р. Компанія «Прометей» збільшила потужності одночасного зберігання шляхом придбання 2 елеваторів – «Золочів» та «Явкине».

«Явкинський елеватор» зміцнив позиції компанії «Прометей» у Миколаївській області. Він став восьмим зерносховищем Групи у регіоні. Купівля елеватору дозволила компанії збільшити свої потужності одночасного зберігання на 60 тис. тонн.

«Золочівський елеваторний комплекс» став для Групи своєрідним рубежем: завдяки придбанню даного активу Група Компаній «Прометей» зайшла до Харківської області, яка стала 10 регіоном присутності ГК. За рахунок приєднання "Золочівського елеватору" Група наростила потужності ще на 30 тис. тонн

Крім того, зазначається, що у 2021 році в арсеналі «Прометею» з'явилися ще 4 елеватори. Зокрема, Компанія зайшла до угод з придбання 3-х елеваторних комплексів у Полтавській області та 1-го у Черкаській. Приріст за потужностями одночасного зберігання після завершення відповідних угод складатиме майже 210 тис. тонн.

У перспективі Група Компаній «Прометей» має намір зайняти провідні позиції за елеваторними потужностями та стати найбільшим латифундистом України. Цього року Компанія націлена на придбання ще 4-6 елеваторів.

Читайте також

Привітання з Днем працівника сільського господарства

​Дорогі аграрії - володарі полів і хранителі земель! Група компаній «...

15.11.2015
Працювати всупереч війні: ГК «Прометей» продовжує релокацію співробітників у безпечні регіони

З перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну роботу Групи...

16.09.2022
ГК "Прометей : Прагнемо, щоб зміни на краще торкнулися кожного населеного пункту, де представлена ​​компанія"

Щорічною традицією благодійного фонду Рафаеля Горояна стало надання пі...

11.10.2020