Новини компанії

Група компаній «Прометей» поповнила автопарк тягачами Volvo

12.12.2019

В рамках програми регулярного оновлення та розширення матеріально-технічної бази група компаній «Прометей» поповнила парк зерновозів потужними сучасними тягачами Volvo FM з напівпричепами Schmitz. Сума інвестицій компанії склала понад 700 тисяч євро.

– «У нашому автопарку є тягачі MAN, Scania, Volvo: всі машини були окремо протестовані в умовах українських доріг. Віддали перевагу і продовжуємо купувати транспорт у компанії Volvo, адже вони більше підходять за технічним станом і фінансово задовольняють всі наші вимоги », – прокоментував придбання, голова правління ГК« Прометей »Рафаель Гороян.

Вигідні умови на придбання автомобілів були надані програмою VOLVO FINANCIAL SERVICES в Україні. Тягачі Volvo вантажопідйомністю до 32 тонн мають двигун 450 к.с., посилену підвіску, автоматизовану механічну КПП I-Shift і відповідають високим європейським стандартам, в тому числі екологічної Євро-5. Великим обсягом і посиленою підвіскою оснащені і напівпричепи-зерновози Schmitz.

Набутий автотранспорт обладнаний сучасною системою моніторингу, завдяки якій, в режимі он-лайн можливо не тільки відстежувати місце розташування і пройдений маршрут, але і контролювати рівень завантаження і витрати палива, що, безсумнівно, буде сприяти зниженню вартості перевезень.
Керівництво компанії впевнене, що якісна техніка – це завжди вигідна інвестиція, яка не тільки виправдає себе, але і повернеться з прибутком.

– «В наступному році планується покупка більше 20 вантажних автомобілів. Ми налаштовані розширити автопарк до 100 машин, це пов’язано з не найкращим станом залізниці. З Укрзалізницею стає неможливо працювати: об’єктивно питання не вирішуються, говорити ні з ким. А робота не стоїть на місці, зерно, придбане у фермерів, потрібно доставляти в порти », – зазначив глава компанії.

Завдання нових автомобілів Volvo – забезпечення внутрішніх транспортних потреб компанії, а також надання фермерам і трейдерам послуг з логістики вантажів зернових і олійних культур по всій території України.

Читайте також

Рафаель Гороян: Наслідки від економічної кризи будуть набагато страшніше, ніж від коронавіруса

19.03.2020
За 2015 рік прибуток групи «Прометей» збільшився в 4 рази

​Відповідно до фінансових результатів за 2015 календарний рік, виручка...

10.03.2016
Різкі коливання курсу збанкрутять аграріїв - Р.Гороян

У зв'язку з дорученням глави держави про зниження курсу долара, вчора...

15.01.2015