Новини компанії

Група Компаній «Прометей» придбала нові фронтальні навантажувачі Merlo для елеваторів

18.01.2022

У рамках стратегії технологічної модернізації ГК Прометей оголосила про оновлення автопарку новими фронтальними навантажувачами Merlo TF 38.10. Придбання нового обладнання оптимізує як процеси прийомки зернових та олійних, так і обсяги перевалки загалом.

Цю програму реалізовано ГК «Прометей» у межах лізингового договору з ОТП банком. Сумарний обсяг фінансування проекту становить близько 500 тисяч євро.

У 2021 придбано 4 навантажувачі на елеватори «Велика Олександрівка» (Херсонська обл., смт Велика Олександрівка), «Апостолове» (Дніпропетровська обл., м. Апостолове), «Снігурівка» (Миколаївська обл., м. Снігурівка), «Володимирівка» (Миколаївська обл., с. Володимирівка), у січні 2022 року отримано ще 2 навантажувачі на елеватори «Гайчур» (Запорізька обл., смт Терновате) та «Вознесенськ» (Миколаївська обл., м. Вознесенськ).

«Якісна техніка – це завжди вигідна інвестиція, яка не лише виправдає себе, а й повернеться з прибутком. У свою чергу модернізація елеваторного дивізіону, у тому числі зміцнення його матеріально-технічної бази, є зараз для Групи Компаній одним з першочергових завдань. Елеваторний напрямок за підсумками 2021 року показав хороші показники щодо прибутку, тому його «матеріальне переозброєння» є для Групи стратегічним завданням», - повідомляє прес-служба компанії.

У 2022-23 МР ГК "Прометей" планує оновити автопарк ще близько 10-ма навантажувачами для елеваторів.

Читайте також

«Ким я бачу себе в майбутньому?» Відповідь на це питання шукали діти співробітників компанії «Прометей»

​Рано чи пізно кожній людині доводиться приймати одне з важливих рішен...

26.02.2021
Чужих дітей не буває: Благодійний фонд Рафаеля Горояна допоміг 9-річної Карини Раімова відправитися на лікування до Ізраїлю

Діагноз рак для більшості людей звучить як вирок. Але невідомо, що важ...

15.12.2020
Унікальна торгова система «Прометея» дозволяє щорічно збільшувати обсяги продаж

Сьогодні компанія «Прометей» володіє потужною торговою групою, з якої...

08.09.2017