Новини компанії

Група Компаній «Прометей» придбала нові фронтальні навантажувачі Merlo для елеваторів

18.01.2022

У рамках стратегії технологічної модернізації ГК Прометей оголосила про оновлення автопарку новими фронтальними навантажувачами Merlo TF 38.10. Придбання нового обладнання оптимізує як процеси прийомки зернових та олійних, так і обсяги перевалки загалом.

Цю програму реалізовано ГК «Прометей» у межах лізингового договору з ОТП банком. Сумарний обсяг фінансування проекту становить близько 500 тисяч євро.

У 2021 придбано 4 навантажувачі на елеватори «Велика Олександрівка» (Херсонська обл., смт Велика Олександрівка), «Апостолове» (Дніпропетровська обл., м. Апостолове), «Снігурівка» (Миколаївська обл., м. Снігурівка), «Володимирівка» (Миколаївська обл., с. Володимирівка), у січні 2022 року отримано ще 2 навантажувачі на елеватори «Гайчур» (Запорізька обл., смт Терновате) та «Вознесенськ» (Миколаївська обл., м. Вознесенськ).

«Якісна техніка – це завжди вигідна інвестиція, яка не лише виправдає себе, а й повернеться з прибутком. У свою чергу модернізація елеваторного дивізіону, у тому числі зміцнення його матеріально-технічної бази, є зараз для Групи Компаній одним з першочергових завдань. Елеваторний напрямок за підсумками 2021 року показав хороші показники щодо прибутку, тому його «матеріальне переозброєння» є для Групи стратегічним завданням», - повідомляє прес-служба компанії.

У 2022-23 МР ГК "Прометей" планує оновити автопарк ще близько 10-ма навантажувачами для елеваторів.

Читайте також

«Прометей» надає своїм клієнтам безкоштовний сервіс

​Група «Прометей» розширює умови надання послуг для виробників зернови...

22.03.2017
У Фонді Рафаеля Горояна збільшили суму допомоги пенсіонерам та прийняли в квітні 350 чоловік

​25 квітня Благодійний фонд Рафаеля Горояна прийняв 346 пенсіонерів, я...

26.04.2016
Благодійний фонд Рафаеля Горояна виділив кошти на будівництво каплиці в с. Чотирбоки

​Благодійний фонд Рафаеля Горояна за традицією допомагає соціальним об...

17.03.2018