Новини компанії

Група компаній "Прометей" вийшла на ринок ЗЗР та насіння

18.02.2020

Агромаркет на базі елеваторів Групи компаній «Прометей» розширили асортимент продукції засобами захисту рослин та насінням від світових виробників BASF, Limagrain і Syngenta.

- «Ми не нав'язуємо нічого зайвого аграріям. Наша позиція - ми продаємо надійні інструменти для професіоналів на зручних і вигідних для них умовах», - ділиться керівник відділу ЗЗР та насіння ГК« Прометей »Тетяна Корольова.
Оскільки ситуація з нестачею оборотних коштів у фермерів зараз не рідкість, керівництво «Прометея» прийняло рішення здійснювати продажу не тільки за «живі» гроші. Тепер аграрії можуть не тільки придбати на вигідних умовах, але і обміняти урожай на необхідну продукцію: мінеральні добрива, ЗЗР або насіння.
- «Постійним клієнтам, які ростуть, розвиваються і заробляють разом з компанією« Прометей », ми надаємо можливість фінансування під майбутній урожай. На вигідних умовах аграрії можуть отримати мінеральні добрива, ЗЗР та насіння за ринковими цінами в рахунок майбутнього врожаю », - додав керівник ГК« Прометей »Рафаель Гороян.
Елеватори компанії розташовані практично у всіх агрокліматичних зонах України, тому фахівці «Прометей», створюючи портфель продукції для своїм клієнтам, врахували всі особливості і умови вирощування, а також захисту культур в кожній області.
- «Практично по всіх основних проблем у нас є надійні інструменти серед ЗЗР. Я вважаю, що перш, ніж рекомендувати що-небудь, необхідно все випробувати на власних полях. Маючи 10 тис. Га землі, наша компанія розуміє і бачить, які схожі потреби є у аграріїв », - резюмував агроном Ілля Троїцький.
Одними з ключових переваг співпраці з компанією є економія на логістиці і швидка доставка товару. Фермер може відвезти придбаний товар на тій же машині, на якій привіз сільгосппродукцію, тим самим значно заощадивши на логістиці.
Ще один приємний бонус: можливість абсолютно безкоштовно отримати рекомендації досвідченого фахівця-агронома. Адже компанія дбає про те, щоб кожен клієнт отримав від витрачених коштів очікуваний результат: гібриди показали високу врожайність, ЗЗР спрацював, а добрива не просто були поховані в землю.
Головним завданням, команда «Прометея» ставить для себе забезпечення мінеральними добривами, засобами захисту рослин, насінням та дизпаливом клієнтів, які вже працюють з компанією із закупівлі зерна, а розширення клієнтської бази за рахунок широкого спектру якісних послуг, який задовольнить потреби кожного аграрія.

Читайте також

Рафаель Гороян: У аграріїв має стати звичкою завозити зерно на франко-елеватор - latifundist.com

​Для боротьби з перевантаженням на дорогах в Миколаївській області міс...

04.09.2015
Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав дітей-інвалідів з Днем Святого Миколая

​19 грудня відзначається одне з найщиріших і душевних свят – День Свят...

19.12.2017
«Прометей» допомагає розчищати снігові замети в Баштанському районі

​Спецтехніка «Прометея» допомагає розчищати населені пункти, де знаход...

13.03.2020