Новини компанії

Група Компаній «Прометей» виплатила працівникам заробітню плату та бонусні нарахування

23.03.2022

Група Компаній «Прометей» виплатила працівникам заробітню плату та бонусні нарахування

Компанія «Прометей» повідомила про своєчасне погашення виплат із заробітної плати та нараховані бонуси.

Як уточнюється у повідомленні прес-служби, у зв'язку із загостренням військової ситуації в Україні, менеджментом компанії прийнято рішення щодо погашення зарплатних та бонусних зобов'язань перед співробітниками підприємства.

«Війна продовжується, але ми посилено працюємо над пом'якшенням її наслідків і намагаємось, наскільки це можливо, стабілізувати ситуацію всередині колективу фінансовою підтримкою від компанії.

В умовах активної військової агресії питання людських ресурсів стало ще гострішим, а фінансова підтримка стала одним із ключових питань до роботодавця з боку співробітника. Для максимально швидкого відновлення наших бізнес-процесів, а також ефективності роботи команди після військової кризи ми вживаємо усі можливі заходи для підтримання належного фінансового стану працівників, забезпечуючи своєчасну виплату заробітної плати та бонусних нарахувань», – наголосили у прес-службі.

Крім того, у повідомленні наголошувалося, що Компанія "Прометей" виступила з ініціативою щодо фінансування евакуації співробітників із "гарячих точок" до більш безпечних регіонів України.

«Ми надаємо нашим співробітникам все необхідне для продовження життя на території України. Рішення залишати рідну країну – це коротке рішення, потрібно берегти свою Батьківщину, свою історію, щоб у майбутньому ця Батьківщина була у наших дітей, щоб вони пишалися своєю країною, своєю історією, своєю сім'єю, яка зберегла цю країну», - наголосив власник ГК "Прометей" РАФАЕЛЬ ГОРОЯН.

Читайте також

Новорічний корпоратив 2019

10.01.2019
ГК «Прометей» в ТОП-15 найбільших елеваторних компаній

​Сайт Elevatorist.com згідно відкритих даних компаній-учасників склав...

10.04.2019
Компанія «Прометей» виходить на експорт на умовах FOB

​Компанія «Прометей» довгий час не займалася торгівлею зерновими на ум...

20.09.2017