Новини компанії

Група компаній «Прометей» ввела в елеваторну мережу другий комплекс в Одеській області

17.05.2021

В рамках реалізації стратегії розширення елеваторної мережі компанія «Прометей» ввела до складу групи зерносховище «Арциз» (Одеська обл., Болградський район, м Арциз). Комплекс, який поповнив мережу потужностей, для ГК «Прометей» став другим в Одеському регіоні.

- «Наявність елеватора в безпосередній близькості до великих портів України і можливість накопичення товару з подальшою оперативною відвантаженням товару на них, при« традиційних »проблемах УЗ і більшості автомагістралей - серйозне конкурентну перевагу», - пояснив керівник відділу аналітики і моніторингу Григорій Гудима.

Комплекс, який увійшов до складу групи, потужністю одночасного зберігання 50 тис т, складається з 15 складів підлогового типу і має можливість роздільного зберігання до 8 видів культур.

Прийом зерна з автотранспорту здійснюється за допомогою ланцюгових і стрічкових транспортерів з 5 підйомників, потужністю 1500 і 2000 т / добу. Потужність ж / д відвантаження до 1400 т / добу, авто відвантаження - 1500 т зернових і 700 т олійних культур. Доопрацювання зерна здійснюється за допомогою зерносушарок і очисного обладнання.

Елеватор має ланцюгові, стрічкові транспортери і аспіраційну систему, яка забезпечує пожежо-і вибухобезпечність комплексу, а так само комфортні умови праці для співробітників.

Група компаній «Прометей» протягом нинішнього року продовжить інвестування в розвиток елеваторної мережі, що дозволить оптимізувати бізнес-цикл групи і підійти ще ближче до реалізації мети, стати №1 в Україні за потужностями одноразового зберігання.

Читайте також

ГК «Прометей» в ТОП-15 найбільших елеваторних компаній

​Сайт Elevatorist.com згідно відкритих даних компаній-учасників склав...

10.04.2019
Благодійний фонд Рафаеля Горояна надав допомогу дітям протитуберкульозного санаторію «Дубки»

​До нового навчального року Благодійний фонд Рафаеля Горояна разом зі...

01.09.2017
Здоровий спосіб життя на благо «Прометея»

​Пропаганда здорового способу життя серед співробітників уже багато ро...

31.07.2017