Новини компанії

Група «Прометей» дає друге дихання залізобетонним елеваторам старої побудови

31.01.2017

За другий квартал 2016/2017 маркетингового року стратегія розвитку елеваторних комплексів групи «Прометей» передбачала оновлення і модернізацію матеріально-технічної бази за рахунок реінвестиції прибутку компанії. Основні напрямки інвестиційної діяльності – реконструкція зерносховищ, поліпшення транспортної інфраструктури навколо підприємств і підвищення якості технологічних процесів.
Так, на Вознесенській та Долинській філіях встановлено навіс над вантажним майданчиком підйомників, а на елеваторі в с.Шевченково Миколаївської області проведено монтаж навісу над вантажно-розвантажувальним ж/д пунктом. Крім того, розпочалися роботи зі зведення навісу над розвантажувальним майданчиком підйомників на елеваторі Прометей-Чотирбоки в Хмельницькій області, а також на елеваторі Прометей-Гребінки на Київщині.
На Помічнянській і Йосипівській філіях в Кіровоградській області завершився ремонт адміністративно-лабораторних корпусів, обладнаних автономною системою опалення. Закуплено сучасне лабораторне обладнання.
На Йосипівському елеваторі встановлені електронні автомобільні ваги з 20-ти метровою платформою вантажопідйомністю до 80-ти тонн. Також для підприємства придбали новий автопідйомник вантажопідйомністю понад 80-т тонн і два універсальних зерноочисних сепаратора моделі БСХ-200. Для посилення безпеки об’єкта по периметру встановлено нову залізобетонну огорожу. Крім того, закуплено систему механізації – комплекс верхніх і нижніх галерей, продуктивністю 175 тонн на годину. Установка устаткування планується в третьому кварталі 2016/2017 МР.
На території Лоцкинського і Долинського елеваторів проведено укладання дорожніх залізобетонних плит, завершено ремонт під’їзної дороги до підприємств і організовано місце парковки для великовантажного транспорту.

Читайте також

Прометей з початку 2017/18 МР експортував 65 тис. Т зернових - Latifundist

З початку 2017/18 МР група компаній «Прометей» відправила на експорт п...

26.07.2017
​ Компанія «Прометей» увійшла в число найбільших приватних компаній за версією журналу Forbes

У рейтинг «ТОП-100 найбільших приватних компаній» видання Forbes увійш...

25.10.2021
Представники компанії «Прометей» взяли участь в міжнародній конференції Global Grain Geneva 2017

​14-16 листопада в Женеві відбулося ключова подія міжнародного рівня –...

20.11.2017