Новини компанії

Група «Прометей» за півроку реінвестувала більше $ 3 млн. прибутку в переоснащення елеваторів

28.01.2016

З липня 2015 року група компаній «Прометей» реінвестувала 40% прибутку в оновлення матеріально-технічної бази. Переважно інвестиції були спрямовані на розширення мережі елеваторних потужностей, реконструкцію зерносховищ, модернізацію обладнання та підвищення якості технологічних процесів, поповнення автопарку.


На початку 2015/2016 МР сім'я зерносховищ «Прометея» поповнилася двома елеваторами в Казанківському районі Миколаївської області, таким чином, їх загальна кількість зросла до 8. Далі потік інвестицій був спрямований на технічне переоснащення складів і реконструкційні роботи на об'єктах.

Так, на Миколаївському елеваторі і елеваторі в м Долинська Кіровоградської області були встановлені автомобільні ваги вантажопідйомністю до 80-ти тонн.

На території Миколаївського, Новополтавського і ЛОЦКИНСЬКИЙ елеваторів проведена укладання залізобетонних плит для зручного під'їзду і переміщення великовантажного транспорту. Також значні інвестиції були спрямовані на оновлення покрівлі складів на Вознесенському, Долинському та Миколаївському філіалах.

До кінця 2015 року на елеваторі в с. Шевченкове Новобузького району Миколаївської області завершилося обладнання другої точки приймання зернових, а на Долинському елеваторі - ремонт норійної вежі. На елеваторах в м Долинська та смт. Гребінки Київської області встановили нові автопідйомники для довгомірних великовантажних машин.

Крім того, на Новополтавському і Вознесенському філіях завершується будівництво нових адмінбудинків, обладнаних кімнатами для відпочинку водіїв.

Також за вказаний період компанією було реінвестовано близько 16 млн. Грн. в логістичний напрям діяльності групи - поповнення автопарку зерновозів.

На початку 2016 року, як і планувалося, завершиться покупка 3-х елеваторів в трьох областях України. Таким чином, кількість елеваторів групи «Прометей» зросте до 11, загальною потужністю одноразового зберігання 600 тис. тон.

Читайте також

Агроном компанії «Прометей»: «Посівна буде закінчена вчасно»

​Аграрії майже всіх областей України зайняті сівбою озимих зернових ку...

30.09.2019
За перше півріччя 2015/2016 МГ «Прометей» експортував 250 тис. тон зерна

​За підсумками першої половини 2015-2016 маркетингового року товарообо...

12.01.2016
Компанія «Прометей» активно експортує зернові на умовах FOB

​Протягом жовтня-листопада 2017 р з морських портів Південного регіону...

04.12.2017