Новини компанії

Група «Прометей» за півроку реінвестувала більше $ 3 млн. прибутку в переоснащення елеваторів

28.01.2016

З липня 2015 року група компаній «Прометей» реінвестувала 40% прибутку в оновлення матеріально-технічної бази. Переважно інвестиції були спрямовані на розширення мережі елеваторних потужностей, реконструкцію зерносховищ, модернізацію обладнання та підвищення якості технологічних процесів, поповнення автопарку.


На початку 2015/2016 МР сім'я зерносховищ «Прометея» поповнилася двома елеваторами в Казанківському районі Миколаївської області, таким чином, їх загальна кількість зросла до 8. Далі потік інвестицій був спрямований на технічне переоснащення складів і реконструкційні роботи на об'єктах.

Так, на Миколаївському елеваторі і елеваторі в м Долинська Кіровоградської області були встановлені автомобільні ваги вантажопідйомністю до 80-ти тонн.

На території Миколаївського, Новополтавського і ЛОЦКИНСЬКИЙ елеваторів проведена укладання залізобетонних плит для зручного під'їзду і переміщення великовантажного транспорту. Також значні інвестиції були спрямовані на оновлення покрівлі складів на Вознесенському, Долинському та Миколаївському філіалах.

До кінця 2015 року на елеваторі в с. Шевченкове Новобузького району Миколаївської області завершилося обладнання другої точки приймання зернових, а на Долинському елеваторі - ремонт норійної вежі. На елеваторах в м Долинська та смт. Гребінки Київської області встановили нові автопідйомники для довгомірних великовантажних машин.

Крім того, на Новополтавському і Вознесенському філіях завершується будівництво нових адмінбудинків, обладнаних кімнатами для відпочинку водіїв.

Також за вказаний період компанією було реінвестовано близько 16 млн. Грн. в логістичний напрям діяльності групи - поповнення автопарку зерновозів.

На початку 2016 року, як і планувалося, завершиться покупка 3-х елеваторів в трьох областях України. Таким чином, кількість елеваторів групи «Прометей» зросте до 11, загальною потужністю одноразового зберігання 600 тис. тон.

Читайте також

«Прометей» допоміг відремонтувати дах дитячого садка в селищі Казанка

​Група «Прометей» вже багато років дотримується політики активної соці...

26.04.2016
«Прометей» купив 3 елеватора в Кіровоградській, Хмельницькій та Миколаївській областях

​Мережу елеваторів групи «Прометей» на початку червня поповнили 3 елев...

21.06.2016
Рафаель Гороян взяв участь в Міжнародній конференції «Зерно Причорномор’я: Trade Must Go On»

Керівник групи «Прометей» Рафаель Гороян взяв участь в XIII Міжнародні...

28.04.2016