Новини компанії

Керівник компанії «Прометей» Рафаель Гороян виступив спікером на Масложировій конференції 2017

09.10.2017

6 жовтня 2017 р інформаційна компанія «ПроАгро» провела олійно-жирових конференцію 2017. Її мета – обговорити можливі сценарії розвитку ринку олійних і продуктів переробки в Україні та світі, показати виробникам, переробникам і трейдерам можливості і загрози, які відкриває робота на цьому ринку, оцінити інвестиційну привабливість галузі і напрямки розвитку олійно-жирового бізнесу.

У заході взяли участь такі компанії як Fenix Agro, RISOIL S.A., Panafrican Tradingalliance, Shanghai agile international trading Co, SP Advisors, «Інтерстарч Україна», «Дунайська соя», ГК «Прометей».

Одним із спікерів на конференції був голова наглядової ради групи компаній «Прометей» Рафаель Гороян. Рафаель Гороян представив компанію, звертаючи увагу на постійний розвиток підприємств групи і придбання нових активів. Керівник розповів про останні зміни в компанії, представив транспортний парк і систему закупівель продукції. У своїй доповіді «Закупівлі соняшнику в Україні: особливості та практичні поради» описав переваги співпраці фермерів, які вирощують соняшник, з «Прометеєм». Також Рафаель Гороян позитивно відгукнувся про фінансові реформи, зокрема, зазначив своєчасне відшкодування ПДВ та поліпшення відносин з держорганами.

Читайте також

Представники компанії «Прометей» взяли участь в конференції «Агробілд: Зберігання та логістика зерна»

У Києві 9 лютого 2018 року відбулася конференція «Агробілд: Зберігання...

12.02.2018
Компанія “Прометей” відправила перший Panamax з фуражною пшеницею

​Компанія “Прометей” вийшла на міжнародний ринок трейдингу на умовах F...

19.12.2017
Співробітники «Прометея» взяли участь в агровиставці AgroExpo-2017

27 Вересень, 2017 Співробітники «Прометея» взяли участь в наймасштабні...

27.09.2017