Новини компанії

«Ким я бачу себе в майбутньому?» Відповідь на це питання шукали діти співробітників компанії «Прометей»

26.02.2021

Рано чи пізно кожній людині доводиться приймати одне з важливих рішень, яке в подальшому буде впливати на все його подальше життя: визначитися з вибором майбутньої професії.

Тому, черговою щорічною традицією в групі «Прометей» став день профорієнтації, який вже вдруге організовується для дітей співробітників компанії в останню п'ятницю лютого.

З самого ранку дитяча допитливість заповнила конференц-зал офісу компанії. Юне покоління занурилося в робочу атмосферу батьків, розбираючись в тонкощах та особливостях професій.

Захід пройшов у форматі квесту: ключові відділи компанії знайомили дітлахівз таємницями і особливостями виконуваної роботи. Діти із задоволенням відповідали на питання і виконували завдання, а отримані бали фіксували в маршрутних картах.

Ще одним сюрпризом стало знайомство з головою наглядової ради групи компаній «Прометей» Рафаелем Горояном, який не тільки розкрив секрети успіху ведення бізнесу, а й відповів на найнесподіваніші запитання.

День видався емоційно насиченим. Хтось відкрив для себе нову професію, хтось побачив своїх батьків з іншого боку. І, можливо, саме сьогоднішній день допоможе дітям співробітників компанії визначитися з вибором їх майбутньої професії, а може і викличе бажання продовжити кар'єрний шлях батьків в Прометеї.

Читайте також

Співробітники «Прометея» пікетують Адміністрацію Президента

Сьогодні, 10 листопада, більше сотні співробітників групи компаній «Пр...

10.11.2016
Керівник «Прометея» Рафаель Гороян: Проблеми в логістиці заважають аграрному бізнесу розвиватися

Сьогодні розвитку агробізнесу в Україні заважають суттєві проблеми в л...

19.10.2017
Водохресні купання “прометеївців” 2017!

​Для колективу групи «Прометей» водохресні купання – улюблена щорічна...

19.01.2017