Новини компанії

Компанія «Прометей» активно експортує зернові на умовах FOB

04.12.2017

Протягом жовтня-листопада 2017 р з морських портів Південного регіону компанія «Прометей» відправила на експорт 4 судна із зерновими і бобовими, загальним обсягом понад 30 тис. Тонн.

Зокрема, в жовтні 7,5 тис. Тонн кукурудзи було відвантажено на корабель типу Coaster в Миколаївському морському порту «Ніка-Тера». Паралельно з цим, з Бердянського морського торгового порту було експортовано 5 тис. Тонн пшениці. Продукція в обох випадках була відправлена до Лівану.

Варто відзначити, що в листопаді 2017 року в Миколаївському морському порту «Ніка-Тера» відвантажували судно Handysize з 12 тис. Тонн сої для відправки до Єгипту. Також в цей період часу 10 тис. Тонн кукурудзи було відвантажено в порту «Ніка-Тера» для відправки до Туреччини.

Керівництво компанії «Прометей» відзначило, що в грудні 2017 року в морський порт «Південний» для навантаження фуражної пшениці зайде судно типу Panamax. Дана продукція планується до відправки в Індонезію. Також в Бердянському морському порту планується відвантажувати судно з пшеницею, а в Миколаївському морському порту «Ніка-Тера» – з кукурудзою.

«Торгівлю на базисі FOB компанія« Прометей »почала досить активно. У цьому маркетинговому році планується довести перевалку зернових на експорт до двох судів Panamax в місяць c дедвейтом 50 тисяч тонн зерна кожен », – зазначив глава компанії Рафаель Гороян.

Читайте також

За підтримки «Прометея» в Миколаївській області пройшов турнір з греко-римської боротьби

​На минулих вихідних, 3-4 жовтня 2015 року, в с. Рівне Очаківського р-...

08.10.2015
Уряд прийняв програму підтримки фермерства на 2018-2020 рр

​Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про схвалення Концепції...

18.09.2017
Представники компанії «Прометей» взяли участь у Міжнародній конференції GRAIN UKRAINE 2018

​7-8 вересня в Одесі відбулася III Міжнародна зернова конференція GRAI...

10.09.2018