Новини компанії

Компанія «Прометей» активно реалізує мінеральні добрива: за сезон продали більше 30 тис. тонн

11.12.2018

У компанії «Прометей» триває програма з реалізації мінеральних добрив вітчизняних та зарубіжних виробників. За осінній сезон (вересень-листопад 2018) було продано понад 30 тис. тонн. У нинішньому сезоні планується реалізувати до 100 тис. тонн міндобрив.

Сьогодні аграрії можуть не тільки придбати міндобрива, а й «обміняти» їх за вигідними цінами на сільгосппродукцію: продовольчу пшеницю, насіння соняшника, сою, кукурудзу. Фермер, який має бажання купить добрива, може звернутися в найближче регіональне представництво та отримати вичерпну інформацію та вигідні умови поставки.

В асортименті мінеральних добрив:
• аміачна селітра;
• карбамід;
• нітроамофоска.

Керівництво «Прометея» зазначає, що одними з ключових переваг співпраці з компанією є економія на логістиці і швидка доставка товару (19 елеваторів в 6 областях). Варто відзначити, що фермер може відвезти добрива на тією ж машиною, якою привіз сільгосппродукцію, тим самим значно заощадивши на логістиці.

Також компанія «Прометей» приємно здивує агровиробників високими закупівельними цінами на зернові, олійні та цінами на добрива, які значно нижче, ніж у конкурентів.

Читайте також

Коронакрізіс? Вікно можливостей для агробізнесу

Голова наглядової ради і власник групи компаній «Прометей» Рафаель Гор...

07.07.2020
Спростування некоректної інформації в ЗМІ

​9 грудня в мережі з’явилася некоректна інформація, до якої група комп...

11.12.2016
В Україні ранні зернові зібрані з 70% площ

31.07.2017