ЗМІ про нас

Компанія «Прометей» активно зміцнює свої позиції на ринку CIF - Украгроконсалт

22.02.2018

Для ефективного конкурування керівництво компанії «Прометей» дотримується стратегії розширення експортних ринків. У зв'язку з цим компанія почала активно продавати зернові та олійні не тільки на умовах FOB, а й на умовах CIF.

На сьогодні компанія «Прометей» уклала три контракти на поставку с / г продукції на умовах CIF. У грудні 2017 року компанія «Прометей» справила першу відвантаження сої на умовах CIF в Грецію. Обсяг партії склав 5 тис. Тонн. У січні 2018 г. 5 тис. Тонн сої було продано за експортним контрактом до Туреччини. Також в січні був виконаний ще один контракт з базисом доставки CIF, згідно з яким 3 тис. Тонн кукурудзи і 3 тис. Тонн ячменю було продано в Грецію.

«У лютому 2018 року відбулася двотижнева бізнес-поїздка в Європу. Представники компанії «Прометей» відвідали ділових партнерів з Іспанії, Греції та Швейцарії. Також учасники поїздки провели зустрічі з представниками грецьких олійноекстракційних заводів, які раніше купували сою у компанії «Прометей».

Головною метою поїздки було встановлення стабільної співпраці, зміцнення довгострокових і взаємовигідних відносин з потенційними і існуючими клієнтами », - зазначив один з провідних трейдерів компанії« Прометей »Юнус Юсупов.