Новини компанії

Компанія «Прометей» активно зміцнює свої позиції на ринку CIF

22.02.2018

Для ефективного конкурування керівництво компанії «Прометей» дотримується стратегії розширення експортних ринків. У зв'язку з цим компанія почала активно продавати зернові та олійні не тільки на умовах FOB, а й на умовах CIF.

На сьогодні компанія «Прометей» уклала три контракти на поставку с / г продукції на умовах CIF. У грудні 2017 року компанія виробила першу відвантаження сої на умовах CIF в Грецію. Обсяг партії склав 5 тис. Тонн. У січні 2018 г. 5 тис. Тонн сої було продано за експортним контрактом до Туреччини. Також в січні був виконаний ще один контракт з базисом доставки CIF, згідно з яким 3 тис. Тонн кукурудзи і 3 тис. Тонн ячменю було продано в Грецію.
«У лютому 2018 року відбулася двотижнева бізнес-поїздка в Європу. Представники компанії відвідали ділових партнерів з Іспанії, Греції та Швейцарії. Також учасники поїздки провели зустрічі з представниками грецьких олійноекстракційних заводів, які раніше купували сою у «Прометея».

Головною метою поїздки було встановлення стабільної співпраці, зміцнення довгострокових і взаємовигідних відносин з потенційними і існуючими клієнтами », - зазначив один з провідних трейдерів компанії Юнус Юсупов.

Читайте також

ГК «Прометей» пропонує програму лояльності з безкоштовного зберігання зернових та олійних на своїх елеваторах

В рамках підтримки с/г виробників регіонів присутності група компаній...

15.11.2021
Експорт зерна з України досягне рекордних 49 млн тонн

​У новому маркетинговому 2018/19 році Україна може поставити на зовніш...

25.02.2019
Рафаель Гороян для Latifundist.com: “Від відкриття ринку землі виграють всі”

Відкритий ринок землі в розвинених країнах – нормальне явище. Чи запіз...

01.11.2019