Новини компанії

Компанія «Прометей» досягла найкращого експортного показника

16.08.2017

У 2016/17 МР група компаній «Прометей» досягла найкращого за останні шість років експортного показника - 520 тис. Тонн. У порівнянні з аналогічним показником 2015/16 МР динамічне зростання становило понад 10%, або 50 тис. Тонн. Досягнутий результат став рекордним за всю історію існування компанії.

В Україні протягом останніх років спостерігається тенденція зростання кількості експортерів. 2016/2017 МР відзначився посиленням конкуренції між трейдерами на внутрішньому ринку України. Зокрема, мова йде про розширення діяльності в нашій країні міжнародних компаній. Незважаючи на щорічне зростання кількості експортерів, групі компаній «Прометей» вдається зберігати частку ринку, що доводить дійсно високий рівень конкурентоспроможності підприємства.
«Сьогодні, в умовах жорсткої ринкової конкуренції, вирішальним фактором для довгострокового процвітання компанії стають міцні довірчі відносини з клієнтами. Наші партнери цінують відносини з «Прометеєм» за надійність і ефективність. Тому ми завжди намагаємося, щоб співпраця з нами відбувалося просто, зручно, приємно і на взаємовигідних умовах. Головні орієнтири нашої діяльності - надання кращих цін в даному сегменті і кращого сервісу для наших клієнтів. Перевагами нашої компанії є потужна логістична система і широка мережа елеваторів, які дозволяють швидко реагувати на коливання цін і вигравати в оперативності », - зазначає керівник компанії« Прометей »Рафаель Гороян.
Що стосується географії експорту, то «Прометей» стабільно підтримує репутацію надійного постачальника зернових і олійних культур на основні ринки світу: країни Близького Сходу, Європи і Південної Америки. «Прометей» є партнером таких зарубіжних трейдерів як Bunge SA, Glencore Grain BV, Soufflet Negoce, Kernel, Zernoexport DMCC, Black Sea Commodities Limited, Agritera OU, Jupaks LTD, Louis Dreyfus Commodities Suisse S.A. У компанії відзначають, що цінують співпрацю з усіма традиційними партнерами і одночасно постійно відкриті для нових викликів.
«Поточний 2017/18 МР українські експортери змушені були починати в досить складних умовах. Причиною труднощів стали несприятливі погодні умови: з одного боку, холодна весна уповільнила хід сівби ранніх зернових культур і відклала їх збір, з іншого - червнева посуха, яка охопила майже всі регіони України, істотно вплинула на рівень врожайності зерна. Загальний валовий збір культур ранньої та пізньої групи буде нижче торішніх показників і не виправдає очікувань більшості учасників ринку. «Прометей» готовий до зростання конкуренції на внутрішньому ринку, адже стратегія компанії, спрямована на взаємодію безпосередньо з виробником, дозволяє захистити ринкові позиції навіть при підвищенні конкуренції в портах », - резюмує Рафаель Гороян.

Читайте також

Засновник «Прометея» Рафаель Гороян виступив спікером на Підприємницької конференції №1

​25 листопада в Миколаєві відбулася масштабна бізнес-подія – Конференц...

27.11.2018
Фермера не можна ображати, – Рафаель Гороян для Latifundist.com

​Группа компаний “Прометей” с конца октября 2016 г. находилась в проти...

28.12.2016
Економіка АГРОМАРКЕТ, або як купити дешевше і продати дорожче

До закупівель ТМЦ і продажу готової продукції рослинництва агрономи за...

24.09.2020