Новини компанії

Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію елеватора «Чотирбоки» 1 млн доларів

26.02.2019

Компанія «Прометей» планує інвестувати в модернізацію елеватора в с. Чотирбоки в 2019 році 1 млн доларів. Передбачається провести автоматизацію пунктів відвантаження і вивантаження, системи транспортування зерна, ремонт складів, адміністративних будівель і лабораторії, під’їзних і внутрішніх автомобільних шляхів.

– «Завдяки новаціям збільшиться обсяг одночасного зберігання на 5 тис. тонн, з’явиться можливість відвантажувати маршрут з 54 вагонів, а після повної реконструкції елеватора швидкість приймання зернових і олійних культур збільшиться. Безсумнівно, ця суттєва перевага приверне новий потік клієнтів», – повідомив генеральний директор ГК«Прометей» Карен Гороян.

На сьогоднішній день елеватор «Прометей-Чотирбоки» – це механізований термінал, що надає стандартний комплекс послуг приймання, сушки, очищення, зберігання та відвантаження зерна на автомобільний і залізничний транспорт. Загальна накопичувальна ємність сховищ становить 50 тис. тонн з можливістю одночасного зберігання до чотирьох видів культур. На території елеваторного комплексу розміщені 16 складів підлогового типу зберігання.

Нагадаємо, що в минулому році матеріально-технічна база елеватора була оновлена: встановлені електронні автомобільні ваги з 20-ти метровою платформою вантажопідйомністю до 80-ти тонн. Також в рамках модернізації було придбано і встановлено сучасний пробовідбірник Rakoraf, що надає можливість фермерам отримати швидкий, а головне, якісний відбір проб і аналіз зерна.

Читайте також

Благодійний фонд Рафаеля Горояна привітав з Днем знань Казанківський професійний аграрний ліцей

вересня 2018 г. Благодійний Фонд Рафаеля Горояна за підтримки компані...

04.09.2018
У «Прометей» в активах з'явився третій елеватор в Одеській області

Група «Прометей» завершила приєднання до мережі елеваторів компанії тр...

17.06.2021
Зембанк виробничої компанії «Прометей» збільшився до 20 тис га

На початку квітня група компаній «Прометей», закрила угоду про придбан...

09.04.2021