Новини компанії

Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію елеватора «Чотирбоки» понад 20 млн гривень

17.03.2018

Компаній «Прометей» проводить модернізацію елеватора в с. Чотирбоки. До кінця 2018 року планується інвестувати в оновлення матеріально-технічної бази понад 20 мільйонів гривень.

На сьогоднішній день загальна потужність елеватора з одноразового зберігання становить 30 тис. Тонн. На території елеваторного комплексу розміщені 15 складів підлогового типу зберігання. Для сушки і очищення зернових на елеваторі є сучасне обладнання.
Протягом модернізації на елеваторі будуть встановлені електронні автомобільні ваги з 20-ти метрової платформою вантажопідйомністю до 80-ти тонн. Також планується провести автоматизацію пунктів відвантаження і вивантаження, системи транспортування зерна, ремонт складів, під'їзних і внутрішніх автомобільних шляхів.
«У рамках модернізації на елеватор« Чотирбоки »був придбаний і встановлений сучасний пробовідбірник Rakoraf. Даний пробовідбірник дозволяє проводити якісний і швидкий відбір проб і аналіз зерна, що, безсумнівно, залучає нових клієнтів. Також перевагою для фермера є швидка приймання та розвантаження машин. Варто відзначити, що після повної реконструкції елеватора швидкість приймання зерна збільшиться в 2 рази », - повідомив генеральний директор ГК« Прометей »Карен Гороян.

Читайте також

Новорічне привітання керівника ГК «Прометей» Рафаеля Горояна

Шановні клієнти, колеги та партнери, сердечно вітаю вас з наступаючим...

31.12.2019
«Прометей» купить чотири елеватори в Кіровоградській і Хмельницькій областях

Група компаній «Прометей» (Миколаївська обл.) Найближчим часом має нам...

13.03.2020
В елеваторну мережу ГК «Прометей» увійшов комплекс в Кіровоградській області

Група компаній «Прометей» посилила елеваторний арсенал 5 комплексом в...

19.04.2021