Новини компанії

Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію елеватора «Чотирбоки» понад 20 млн гривень

17.03.2018

Компаній «Прометей» проводить модернізацію елеватора в с. Чотирбоки. До кінця 2018 року планується інвестувати в оновлення матеріально-технічної бази понад 20 мільйонів гривень.

На сьогоднішній день загальна потужність елеватора з одноразового зберігання становить 30 тис. Тонн. На території елеваторного комплексу розміщені 15 складів підлогового типу зберігання. Для сушки і очищення зернових на елеваторі є сучасне обладнання.
Протягом модернізації на елеваторі будуть встановлені електронні автомобільні ваги з 20-ти метрової платформою вантажопідйомністю до 80-ти тонн. Також планується провести автоматизацію пунктів відвантаження і вивантаження, системи транспортування зерна, ремонт складів, під'їзних і внутрішніх автомобільних шляхів.
«У рамках модернізації на елеватор« Чотирбоки »був придбаний і встановлений сучасний пробовідбірник Rakoraf. Даний пробовідбірник дозволяє проводити якісний і швидкий відбір проб і аналіз зерна, що, безсумнівно, залучає нових клієнтів. Також перевагою для фермера є швидка приймання та розвантаження машин. Варто відзначити, що після повної реконструкції елеватора швидкість приймання зерна збільшиться в 2 рази », - повідомив генеральний директор ГК« Прометей »Карен Гороян.

Читайте також

Так тримати! “Прометеївці” помірялися силами в залі для боулінгу

У бізнесі принципи командної гри у конкурентній боротьбі і прагненні д...

22.01.2016
Армія отримала 500 тис. грн гуманітарної допомоги — ГК Прометей

08.04.2022
Рафаель Гороян: Прометей не працюватиме в Миколаївській області

​7 листопада президент групи “Прометей” Рафаель Гороян провів брифінг...

09.11.2016