Новини компанії

Компанія «Прометей» інвестує в модернізацію Володимирівського елеватора понад 30 млн гривень

01.09.2017

Група компаній «Прометей» проводить модернізацію і реконструкцію елеватора в с. Володимирівка. До кінця 2017 планується інвестувати в оновлення матеріально-технічної бази понад 30 мільйонів гривень.

На сьогоднішній день загальна потужність елеватора з одноразового зберігання становить 50 тис. Тонн. На території елеваторного комплексу розміщені 6 складів підлогового типу зберігання. Велика частина складів механізовані – обладнані системою верхніх і нижніх галерей.

Протягом реконструкції на Владимировском елеваторі встановлені електронні автомобільні ваги з 20-ти метрової платформою вантажопідйомністю до 80-ти тонн. Також для підприємства придбали новий приймальний бункер і універсальний зерноочисних сепараторів моделі БСХ-200. Для посилення безпеки об’єкта по периметру встановлено нове залізобетонну огорожу.

В рамках модернізації проводиться ремонт складів, під’їзних і внутрішніх автомобільних шляхів. Також проводиться модернізація системи електрифікації елеватора, пунктів відвантаження, системи переміщення, системи безпеки роботи і зберігання зерна. Було проведено ремонт в адміністративній будівлі і лабораторії, закуплено високоякісне обладнання. На даний момент лабораторія елеватора атестована для аналізу пшениці, ячменю, соняшнику, кукурудзи ріпаку, сої, гороху.

«Після закінчення робіт по реконструкції приймання та відвантаження зерна буде здійснюватися механізованим способом. Також запланована модернізація дозволить розвантажувати великогабаритні автомобілі протягом 30 хвилин », – зазначив директор Володимирівської елеватора.

Читайте також

Новополтавському елеватору "Прометей" виповнилося 10 років

8 квітня 2004 року компанія «Прометей» почала будівництво першого скла...

10.04.2014
Зернотрейдінг: 5 інгредієнтів успіху – Наїра Гороян | Latifundist

Сьогодні конкуренція на ринку трейдингу досить велика. Тому, щоб залиш...

10.01.2020
Прометей збільшив продажі в 4 рази в порівнянні з 1 кв. 2014/2015 МР

​За перший квартал 2015/2016 МР обсяг продажів групи компаній «Промете...

15.10.2015